poster

Syn černého lidu

 • USA

  Native Son

Drama

USA, 2019, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arsenal83
  ***

  Slušná prvá hodina na rozbeh a potom príde zlom. Ale tomu fakt nerozumiem, to môže byť niekto taký hlupák ako tento čierny truľo? Scenár prisúdil hlavnej postave konanie na úrovni imbecila. Nešťastná náhoda sa dá predsa vymyslieť hocijako inak, takto urobili z neho len človeka primitívnejšieho než priemerný raper.(24.5.2019)

 • slunicko2
  **

  Film jako hlazení proti srsti. 1) Nudné, odtažité, prázdné kecy, podivná režie. Po pár týdnech od zhlédnutí si vůbec nevzpomínám, o čem film přesně byl. 2) 24letý Nick Robinson (Jan, Maryin kluk) byl důvod, proč jsem se na film koukl. Ale není každý den posvícení. Za zmínku stojí 24letý Ashton Sanders (Big).(31.8.2019)

 • Thoki
  **

  Ten onen dějový zvrat (vzrat) mi přišel hodně slabý.. do té doby pozoruji vcelku inteligentního mladého kluka, který nechce podlehnout stereotypu mladého černošského kluka z chudých poměrů. Člověka, co přemýšlí, co dělá a co říká.. ale ona chyba, mi přišla velice trapná, pozor SPOILER, ten kluk, který fakt není tupec, který vznikl na jihu USA spářením sourozenců s IQ stébla trávy, neví, že když chce umlčet holku, aby jí jen neslyšela matka, tak jí začne dusit polštářem a tak dlouho.. to mu vůbec nedošlo, co se může stát?! A hlavně, ani jí nezkusí oživit - myslím, že po té chvílí by stále možnost byla.. ne, on hned ví, že se musí zbavit těla a od té chvíle sledujeme jiný film. Paranoidní týpek, který bouchačkou ohrožuje i svou holku a týpek zabité, na kterého se to mladý černoch snaží hodit, tak se s ním sejde a ještě mu chce pomoc s policií atd?! WTF.. sorry, do onoho momentu se mi to i líbilo a čekal jsem, jak se to bude dál vyvíjet, pak jsem byl těžce zklamán.. myslím, že to mohlo vytěžit více(5.6.2019)

 • Marze
  ***

  Díky velké síle zdrojového materiálu a výkonům Ashton Sanderse a KiKi Layneho zanechá tato městská tragédie Syn černého lidu v paměti dlouhotrvající stopu. Je to bolestné a za srdce beroucí a ukazuje to, že i po 80 letech vydání Wrightova románu se změnilo málo. Přes nadějný začátek mě druhá polovina trochu zklamala.(13.8.2019)

 • rublik05
  ***

  Takový jednoduchý vcelku koukatelný film, který je těžce průměrný a asi i zapadne mezi tucty podobných filmů. Příběhově nenabízí vcelku nic nového, herci ujdou, atmosféra i hudba dobrá. Koukat se na to dá, bohužel asi jednou a stačí. Za mě film, na který se dá podívat, neurazí, ale ani absolutně nijak nenadchne. Horší 3*.(3.6.2019)