V úskalí

• USA On the Rocks (více)

Když mladá newyorská matka (Rashida Jones) zničehonic pocítí pochyby o svém manželství, začne se svým svérázným otcem playboyem (Bill Murray) sledovat manžela (Marlon Wayans). (Apple TV+)

tomino28

Sofia Coppola má bezesporu talent. Talent udělat z obyčejného a komorního snímku o lidských vztazích velice příjemnou podívanou s fajn herci. Dokazuje tak, že k parádnímu zážitku není potřeba nacpat film superhrdiny a mít na natáčení přestřelený rozpočet s tunou efektů. Nene, Sofia na to jde od lesa a ukazuje, že méně je někdy více. ()

bonovox

Sofia Coppola po dlhých rokoch natočila príjemný snímok, ktorý miestami pripomína je top snímok Lost in Translation. Aj tentoraz tu vyniká skvelé herectvo Billa Murraya, množstvo skvelých scénok (za mňa zastavenie políciou) ale hlavne celkové vyznenie filmu, že nie všetci muži sú neverníci. 80% ()

karnifex

Filmy Sofie Coppoly mě málokdy zklamou, ale tady se to bohužel povedlo. Ne, určitě to není žádný průšvih - dobré herecké výkony, krásné záběry New Yorku.. Jenže to zvláštní, těžko popsatelné kouzlo, které mě zasáhlo ve většině jejich filmů, jsem tady nenašel. Ale ať to nevyzní tak negativně: ta scéna, kdy si hlavní hrdinka myslí, že přinášený dort je pro ni, ale on skončí u vedlejšího stolu - ta je nádherná, dojemná, citlivá.. ()

Pignon

Původně skvěle se odvíjející příběh domnělé nevěry se odhalením ničeho v Mexiku sebeponížil na 2 malé hvězdy. Škoda, ale není se čemu divit, svět Amazonu a jiných světů s podivnými pravidly pro kokotrektnost nemůže zplodit nic lepšího než duhovou stárnoucí opici s překorektním černým a věrným manželem-podnikatelem. Zabte je všechny! ()

McGuffin

Je těžké se nechat přesvědčit, že je V úskalí, On the Rocks některá z hlavních postav, manžel a manželka či některý z jejích rozvedených rodičů. To spíš vedlejší, s věčnými problémy se potýkající a divákům, protože na plátně jí nikdo nenaslouchá, se s nimi svěřující. Hlavní je, že manželka začne podezřívat manžela z nevěry na častých pracovních cestách a režírující scénáristka Sofia Coppola ji uloží úkol zjistit pravdu. K tomu ji obdaří investigativním pomocníkem, sukničkářem a permanentním vypravěčem košilatých historek, totiž vlastním otcem. A oba skutečně, žel příliš snadno pravdu zjistí. Takže tak, pátrání pramalé a zbydou levné úkol i řešení i řeči a situace. Leckdy to musí stačit. https://www.macguffin.cz/ ()

dunbar

Remeselne vynikajúco nafilmovaná, ale dejom plochá jednohubka, pri ktorej som mal pocit že som to už stokrát videl. Dá sa však na to veľmi príjemne pozerať. ()

Petrval

Tak podvádí ji či ne? Po tom pátrá R. Jones(manželka) a B. Murray(její otec). Při pátrání přijde na rady otce o mužskejch a probírání rodinných vztahů.  Dialogová jednohubka příjemně odsýpající která jse mi netrefila do vkusu ale uznávám její kvality . Dávám slabší 3* ()

aznaho odpad!

New York, prostředí, dokonce i ty sociální vrstvy, ze kterých hlavní postavy pochází, jsou mi poměrně blízké a nemám s tím žádný problém. Ale tady je evidentní, že se to nepovedlo. V podstatě: všechno špatně. Je to laciná vycpávka pro streamovací službu AppleTV+. A to je škoda… ()

Po Elvisovi se filmu dočká i jeho žena

Po Elvisovi se filmu dočká i jeho žena

14.09.2022

Letos jsme se dočkali nového biografického snímku Elvis od režiséra Baze Luhrmanna (Moulin Rouge!, Velký Gatsby), u něhož je dost možné, že za pár měsíců pobere i nějaké Oscary. Rodinu legendárního… (více)