Jessica se objevuje ve zvířecím komiksu, který se snaží satirickým způsobem vykreslit různé lidi a jejich možné (i neprokázané) přestupky. Když však přijde žaloba, veškerá legrace končí! Čím dál populárnější detektivní komiks, ve kterém vystupují pouze zvířata, stojí na hlavní postavě lišky jménem Jessika Foxová. Ta je rysy velmi podobná Jessice, která se tomu, když se po návratu z ciziny náhodou dozví, že je karikována v komiksu, nestačí divit. Ovšem v zásadě proti tomu nic nemá. Obrat nastává, když vyjde další díl, ve kterém je poručík DiMartini obviněn z krádeže drog a místní bohatý průmyslník z nezákonných obchodních transakcí. Právě tento průmyslník ji a tvůrce komiksu nyní hodlá žalovat za křivé obviňování. Jessica tedy vyhledá onoho umělce, Stana Hattera, avšak ten tvrdí, že díl na svědomí nemá, a trvá na tom, že musí mít napodobovatele. Nedlouho poté pak umírá jeden z Hatterových asistentů, Ben Watanabe, a tak je zřejmé, že se kdosi snaží komiksového umělce zničit. (Radek273)

Tai_K_B

Ocitáme se ve světě komiksu. Mezi hlavní podezřelé patří slepice, kůň a dvě krávy. A ta kreslená liška je Jessice docela podobná! :-) U epiźod jako je tahle, ze zákulisí jakéhokoli showbyznysu, se stále víc a víc přesvědčuji, že úspěch není o tom, co člověk umí, ale o tom, kolik lidí je ochoten zničit, aby ho těm ostatním ukradl. A na příkladu postupného růstu počtu osob, které si vyhrožují žalobou, aby se jí samy vyhly, tu taky krásně vidíme, jak funguje princip padajícího h**** v praxi. Ale epizoda to byla pěkná a pobavila mě. ()