Vlčí volání

• Česko Volání vlka (více)

Francouzská ponorka Titan je vyslána k středomořskému pobřeží Tartus (Sýrie), aby tajně obnovila jednotku francouzských speciálních sil působící v této oblasti. Během své mise zachytí neidentifikovaný kontakt sonaru. Expert ponorky Chanteraide přezdívaný „zlaté uši“ nejprve klasifikuje zvuk jako zraněnou velrybu, ale rychle se ukáže, že kontakt je neznámá ponorka předávající svou pozici íránské fregatě a vrtulníku operujícímu v oblasti. Vrtulník vypustí hloubkové nálože v nevyprovokovaném aktu agrese. Poté, co vyvázli živí, Titan se vynoří na hladinu a kapitán sestřelí helikoptéru Panzerfaustem 3. Úkol obnovit jednotku speciálních sil splní a vrátí se na základnu. Po návratu slyší z rádiové stanice zprávu, že Rusko  napadlo Alandské ostrovy, které patří Finsku a že se francouzský prezident rozhodl poslat do Finska vojenskou pomoc. Moskva vyhrožuje nukleárními represáliemi proti Francouzské republice. Další den už ruský Timur III vypouští nukleární raketu R-30 z Behringova moře a francouzský prezident je nucen jako odvetu vyslat ponorku Formidable SSBN ... (JOJ Cinema)

BIG.NINE.CF

Vůbec né tak špatné, jak tady někteří uvádí. Zajímavý situace, která vás napne a čekáte jak to vyřeší. A ponorek není nikdy dost 😉 ()

TOPmoovie

nepocuvaj tu tych retardov. je to dobry originalny ponorkovy film. super hudba. sebranka stupido tu na csfd..su iba jednoduchi pivari znudeni zivotom. film pozri,..je to 4 hviez , na vojensky film... ()

vinducha

Vím o tom prdlačku , ale vypadá to , že služba na ponorkách byla na moři během války asi 1 z nejnevděčnějších , a obsluha sonaru asi 1 z psychicky nejnáročnějších.. ()

Sa.sa

Zajímavý nápad, ale to je asi vše.... Bylo to sice dobře natočené, ale mělo to bohužel hodně nesrovnalostí a chyb 😢😢😢 Jinak ten konec byl fakt divný, ale copak se divit holt Francouzi 😀😀😀 ()

Bragi66

Na začátku vypadalo, že to bude akční podívaná, ale pak se to zvrhlo do taktické ponorkovky s mladým hrdinou, který to všechno zachrání. ()

dunbar odpad!

Takto to dopadá, keď si filmár uvedomí, pre akú žebrotu tvorí filmy. Predpokladám že si to chlapci užili a dosýta sa nasmiali. Údržbár kdesi z Clairvaux-les-Lacs musí byť hrdý na statočných neporaziteľných potomkov Johanky z Arcu a o to odvážnejšie sa spúšťa do kanalizačnej sústavy na pravidelné čistenie núdzového osvetlenia od hoven. ()

FreezeYou

Odhliadnuc od niekoľkých skutočne absurdných scén, nemôžem povedať že by ma film nebavil. Tie necelé 2 hodinky ubehli dosť rýchlo. No pri jednej scéne sa mi chcelo skutočne grcat a to pri streľbe z raketometu na vrtuľník. Špeciálne efekty v tejto scéne mohli byť urobené oveľa lepšie. Zbytok filmu už sa nesie v napätej atmosfére potenciálnej atómovej vojny. Ak od tohto filmu nečakate nič inovativne, dokáže vás zabaviť. ()

modranka

Nechápem zlé hodnotenia. Tento film poukázal na systém vládnych nariadení, ktorē zrejme v inom prípade majú význam. Mne sa páčilo aj filmové spracovanie. Scény reálne. Nemusí byť každý film spracovaný podľa amerického videnia. ()

scott75

...nie je to žiadna blamáž, ale mohlo to byť aj lepšie....celkovo mám rád filmy s ponorkami a zaujala ma aj Fourierova transformácia zvuku.....celkom v pohode ako jednohubka na večer ()

F_Sanchez

Evropská verze Honu na ponorku. Před pár lety bych si ani nedokázal představit, že Francouzi natočí film o ponorkách. Není to tak bombastické, co se efektů týče, a i když je film dost kecací a obsahuje spoustu klišé (zejména přesvědčování námořního velení o správnosti "šokujícího" zjištění, kterému velení zprvu nevěří, ale pak se nechá přesvědčit a poskytne veškeré zdroje - kde už jsem jen tohle viděl :), nenudil jsem se, i přes poměrně dlouhou stopáž filmu. Zda jsou technicky možné věci viděné ve filmu, nemohu hodnotit, bo nejsem inženýr, ale pouze magistr. Ale např. James Bond či Mission Impossible jsou taky brutálně přestřelený, ale to z nich a priori nečiní špatné filmy. Je pravdou, že hlavní hrdina byl celý film nesympatický a napřesdržku, ale proč ne, alespoň to bylo trochu osvěžující a filmu to dodalo alespoň nějaký náboj. Velké plus také Mathieu Kasoivitz, kterého hodně můžu od té doby, co jsem viděl Les bureau des legendes. ()

jethrotull odpad!

To je fakt neskutocny grc a picovina. Nepochopim ako moze niekto natocit takuto stupiditu a debilitu. Najvacsi odpad o ponorkach aky kedy bol natoceny. ()