Nad ránem

(seriál)
  • USA Daybreak
Trailer 1
Drama / Fantasy / Mysteriózní / Horor
USA, 2019, 7 h 47 min (Minutáž: 39–50 min)

Předloha:

Brian Ralph (komiks)

VOD (1)

Epizody(10)

Flákač si užívá v postapokalyptickém Los Angeles. Snaží se najít dívku svých snů, přelstít tupé ghúly a nepřátelské gangy. (Netflix)

Trailer 1

*CARNIFEX*

Teen flákačka bez pravidiel s minimom hororových prvkov a občasne zaujímavými gagmi. Sem tam niečim poteší, poväčšinou však nudí. Pre násťročných a LGBT generáciu povinnosť, ostatní len mávnu rukou. Slabší priemer seriálu, ktorý je menej postapokaliptický ako dnešný život na Slovensku za vlády bachratého vorvaňa z Pezinka. ()

Bozvav

Na to, že je cílovou skupinou mládež, překvapivě dobré. Hlavně první tři díly byly skvělé, pak úroveň postupně klesala, aby nabrala dech v posledním dílu. Hlavní hrdinové sympaťáci, děj celkem odsýpal, snad jen škoda dosti chudé výpravy. Taková nenáročná zábava, při které můžete mozek v klidu nechat spát. Za mne něco mezi 55 až 60%. ()

karmvill

Celkem ucházející postapo vsazené do typické teenagerské highschool slaďárny. Škoda, že celá první řada zve na nikdy nevzniknoucí řadu druhou... čímž si dost podráží vlastní dramaturgii a hlavní cíl celé série, který se původně zdál jen prvním malým úkolem v řadě, se jako FINAL super shit rozhodně netváří a nekoná. 40% ()

iXtr3m3

Mohlo to byť na štyri hviezdy, lebo rozbeh bol veľmi sympatický, taký mix Love and Monsters (aj keď to vyšlo neskôr, takže inšpirácia bola asi opačne) a Zombieland (spracovaním). Absurdné komické situácie, flashbacky, nepravdivé flashbacky, komunikácia s divákom, šialené postavy, všetko bolo super. Žiaľ, nakoľko asi patrím do inej doby, tak posrané Netflixácke propagovanie buzien a iných korektných sračiek to stiahlo o hviezdu nižšie, pretože urobili buzny z dvoch zaujímavých postáv, keby to boli nejaké posraté vedľajšáky, tak možno privriem oko, ale takto teda nie. ()

mosnak

Sjeto za jeden den. Upřímně není to pro každého. Je trochu škoda, že to vlastně pro Joshe neskončí dobře. Ony totiž ty holky, které vypadají, že jsou úžasné jsou většinou pěkně svině. Každopádně nic jsem od toho nečekal a byl jsem docela překvapen, že mě to chytlo. Pár věcí mě sralo jako například zaporak Turbo apod.,ale dá se to prekousnout. Hlavní hrdina je sympaťák - 80% ()