Návrat ztracené lásky (E01) (epizoda)

• Německo

Verloren am Amazonas

Stratená v Amazónii

Německo, 2013, 1 h 29 min

• Karlos80

Opravdu "nečekaný" konec, který jsem si fakt ani ve snu nepředstavoval, ale je to ze života a asi to tak mělo být. Jinak klasická německá romantika s trochu podle mě urychleným, atypickým koncem - no-happy endem, tedy ehm, jak se to vezme. :-) Isabell Gerschke byla hodně atraktivní..(3.2.2018)

Němcům romantika moc nejde a tento film není výjimkou. Pokud je tato romance něčím pozoruhodná, tak exotickými přírodními scenériemi, v nichž se převážně odehrává. Méně známí herci, podávají výkony, které nejsou na Oscara, v příběhu, který už tady mnohokrát v různé podobě byl, ale na televizní podzimní podvečer se docela hodí.(3.12.2014)

Já jsem fandila Katjynce, můj malý fandil Irisce Yaře. Kdybych si mohla vybrat, kde žít nový nebo klidně i starý život, volím si Tebe - džungle. ;-) Jak tady někdo může dát takové roman.tice odpad, ty ty ty styďte se! Aspoň bych se pod to podepsal(a) nějakým smuslyprázdným komentářem.☺(3.12.2014)

• topi80

Film dosti neuchopitelný. Nikoli proto, že by ohromoval vysokými nároky na intelektuální kapacity diváka, ale proto, že postavy se chovaly tak nelogicky, že člověk vůbec nevycházel z údivu. A to zejména nad tím, proč se skvělým černým humorem obdařená Katynka a v džungli štěstí naleznuvší Jara zahazují s tím nemastným neslaným týpkem, který neví, co chce. Zejména motivace počínání Jary byla dosti na palici. Ale zase musím vyzdvihnout pěkné prostředí a přírodu. A konec by byl poměrně neotřelý, kdyby tam nakonec přecejenom nepřilepili zbytečnou scénu.(6.12.2018)

• topvideo

Ak sa v priebehu filmu dozviete, že posledné dva roky života sa akosi odcudzovali, budete sa čudovať počínaniu mladého inžiniera...(19.2.2016)