Epizody(8)

Richard Gere hraje Maxe, charismatického mediálního magnáta, který sídlí v Londýně, ale podniká po celém světě. Helen McCroryová se představuje v roli britské dědičky Kathryn, která se s Maxem od rozpadu jejich manželství neviděla. Jejich třicetiletý syn Caden (Billy Howle), který se stará o otcovy britské noviny, je připraven jít v jeho šlépějích a stát se jedním z nejvlivnějších mužů světa. Když se ale Cadenův sebedestruktivní styl života vymkne kontrole, je ohrožena nejen budoucnost rodiny a jejich mediálního impéria, ale také osud celé země, která se připravuje na všeobecné volby. (Cinemax)

Recenze uživatele Malarkey k tomuto seriálu (1)

MatkaOtecSyn (2019)

Přiznám se, a nebudu nic zastírat, že obsah seriálu mi vůbec nic neřekl. Jelikož ale stále vzpomínám na skvělé uvedení Richarda Gera v letňáku v Karlových Varech jako na jeden z největších zážitků, tak jsem si říkal, proč ne a vpustil se do světa žurnalistiky. Výsledek je ale víceméně hodně sporný. Asi musíte být buď hodně v tématu nebo být neskutečně nadšený pro herce. Já totiž na seriálu nic zábavného nenašel. ()