Love, Death & Robots - 3. svazek (2022) (série)

Tep toho stvoření (S03E03)

(epizoda)
  • USA The Very Pulse of the Machine

Průzkumná výprava na jeden z měsíců Jupiteru skončí katastrofou a jediná přeživší se musí vydat na smrtelně nebezpečnou cestu, která jí pořádně rozšíří obzory. (Netflix)

mikki089

Definitivně slabší epizoda než předchozí dvě. Jediná přeživší celých 15 minut polemizuje o smyslu života, až se nakonec rozpadne. Dalo by se říct, že taková epizoda o ničem. ()

Nathaniell

Už jsem si myslel, že třetí série nebude mít žádný divnodíl. A hle, má. Mně ale může tahle pseudofilosofie políbit řiť. Vypadá to vlastně jako kombinace gympláka a LSD. Vizuál hezký, jenže tím to končí. První díl byl cynický, druhý šel až na dřeň, ovšem tenhle nepředal NIC. 2* ()

PaTeXx

Halucinogenní záležitost o putování po Měsíci, alias stihnu to, dokud nezmagořím? Nejsem fanouškem podobných anomálií, ale chápu, že nemůže být všechno jako Bad Travelling. Hvězdička navíc za artstyle. ()

Sitar1

Naprosto geniální počin, ve kterém jde o všechno, jen ne o halucinace. Připomnělo mi to období, kdy jsem hltal Ikarii a mezi povětšinou výbornými povídkami narazil na skvost. ()

Ronkar

Pomalejší a méně vděčné pro průměrnýho diváka. Ale naprosto žeru ten audiovizuální styl. Graficky i hudebně je to luxus. Kdyby byl nějaký sci-fi celovečerák v tomto podání, fakt bych to kvitoval. Celkově se mi to líbilo, ačkoli bych ocenil větší délku a víc si pohrál s psychikou hrdinky. Když halušky, tak pořádně. Je to jako takové ty povídkové sci-fi  ze staré školy, kterých jsem načetl hafec. Trochu mi to připomnělo i S. Lema. Zajímavá halucinogenní poetika. ()