Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (více)

Série(3) / Epizody(35)

Recenze uživatele swenyx k tomuto seriálu (19)

Love, Death & Robots (2019)

Po 1. sérii jsem to chtěl vzdát, ale jsem rád že jsem to neudělal. Od 2. série se to rozjelo a na pár výjimek ani nezastavilo. Jako jednohubka super. ()

1. svazek (2019) (S01)

Seriál co je složen z plno krátkých epizod, které na sebe příběhově nijak nenavazují asi nejsou nic pro mě. Radši se prostě dívám na seriály kde na sebe díly navazují. Určitě se tu najdou i zajímavé díly jako 18 epizoda nebo úplně první díl, který byl prostě vizuální i akční porno, ale jinak je to pro mě průměrný animák. Doufám ve zlepšení v 2. sérii 3/5 ()

2. svazek (2021) (S02)

Jsem rád že druhá série Love, Death & Robots má díly, které nejen že úchvatně vypadají, ale mají i zajímavý a smysluplný příběh, těším se na 3 sérku :) ()

Zakázané ovoce (2021) (S02E03)

Výborný díl ukazující poldu, který má za úkol zabíjet novorozence kvůli přelidnění na planetě, nakonec si ale uvědomí že děti nejsou tak odporní a obrátí stranu. Animace na absolutní špičce takže 5/5 ()

Sníh na poušti (2021) (S02E04)

Opět nádherný vizuál a spoustu brutální akce, nesmrtelný týpek, kterýho nahání trophy hunteři a syntetická borka, chybí tomu jen lepší zakončení 4/5 ()

Vysoká tráva (2021) (S02E05)

Ghoulové a hloupej chlapík kterýho nenapadne nic lepšího než jít do vysoký trávy uprostřed ničeho, i když je to klišé i v hororech, tak to prostě je furt dobrý v jakýkoliv podobě :D 4/5 ()

Duch Vánoc (2021) (S02E06)

Santa v podobě demogorgona, řekněme že to bylo zajímavý, asi ? :D ()

Azyl (2021) (S02E07)

Nasranej robot kterýmu vadí každej pohyb, něco máme společného :D ()

Utonulý obr (2021) (S02E08)

Filozofický díl s obrem a vědátorem v čele, nic pro mě ()

3. svazek (2022) (S03)

Ale jo 3 sérka potěšila, prakticky všechny díly měli úžasnou animaci a grafiku takže pecka. Bohužel co k krátkometrážnímu obsahu patří je častokrát divné či moc rychle zakončení. ()

Tři roboti: Strategie úniku (2022) (S03E01)

Znovu se setkáváme s třemi roboty, kteří sází jeden vtip za druhým, super díl. Líbí se mi jak popichovali lidskou společnost :) ()

Děsivá výprava (2022) (S03E02)

Tohle byla bomba, doposud nejlepší epizoda celého seriálu. Námořnická podívaná s krabem, posádkou a vypočítavým chlapem. Vizuál a stylizace super, nepředvídatelný příběh navrch. Masakr ()

Tep toho stvoření (2022) (S03E03)

Tripy halucogenní cesta po Jupiteru, chyběla mi tu nějaká akce. Jinak animace byla dost odlišná, ale měla své kouzlo. ()

Noc mini mrtvých (2022) (S03E04)

Ke krátkému dílu krátká recenze. Zajímavé zpracování, hlas Chipmunků dokázal pobavit. ()

Tým zabijáků (2022) (S03E05)

Mecha medvěd a vojáci kteří dokážou být vtipní. Medvěd se s ničím nesral a krve bylo dost, takže celkem fajn. ()

Roj (2022) (S03E06)

Vesmírný roj podobný našemu úlu či mraveništi a opět lidé kteří se snaží každou živou bytost využít pro svůj prospěch, škoda toho závěru. ()

Masonovy krysy (2022) (S03E07)

Škoda té stopáže, tohle byl moc pěknej díl ()

Jibaro (2022) (S03E09) odpad!

Siréna se zlatými sračkami na těle s uměním tančit břišní tance. To byl dobrej shit. Dno tohohle seriálu. ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě