Man's Crisis of Identity in the Latter Half of the 20th Century (S01E05) (epizoda)

Komedie

Velká Británie, 1969, 30 min

Ian MacNaughton

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

To byla ale legrace, to jsme se ale nasmáli. Dovolte, abych se představil, jsem ředitel poradny pro výběr povolání. Chtěl jsem být lékař, ale takhle jsem dopadl. A takhle dopadl další prodejce encyklopedií...(15.12.2017)

"Good night din-din-din-din-ding!" ... aneb jeden z těch typů skečů, který vás vaším nepředvídatelným koncem odrovná tak, že poté smíchy nemůžete dýchat.(18.4.2018)

Opět nemůžu epizodu nijak kritizovat, protože mě rozsekal už Kočkozmat, hned nato mě dorazil skeč z celnice, ve kterém se John Cleese i Michael Palin vyloženě našli. A aby absurdit nebylo málo, proběhl pohovor na manažerské místo, který notně potrápil mé mozkové buňky a ani tak si nemyslím, že bych dokázal uspět, i kdyby byla ještě volná místa. Závěr patřil Ericu Idleovi, který přišel se zajímavou inovací při prodeji encyklopedií.(2.8.2017)

"Confuse-a-Cat" je skeč naprosto pošukaný, ale právě proto zábavný. Skeč z celnice s jako vždy vynikajícím, i když skoro pořád stejným Cleesem velmi dobrý a následná diskuze o skeči s kachnou, ještěrem a s kočkou taky podařená, pak to jede na stejné úrovni až ke skeči z pohovoru, který je legendární, opět díky nervákovi z Cleeseho dílny, následuje krátký skeč s prodejcem encyklopedií a poradnou pro výběr povolání a je po všem. Další vynikající díl.(8.2.2018)