F1: Touha po vítězství

• Česko Formule 1: Touha po vítězství (více)

Série(6) / Epizody(60)

Pohled na jednu sezónu nelítostných závodů Formule 1, kde řidiči, manažeři i majitelé týmů jedou na plný plyn, na dráze i mimo ni. (Netflix)

Druury

Nikdy jsem nebyl extra fanousek F1. Tenhle serial to ale zmenil a ted odpocitavam dny do dalsich zavodu. Nejlepsi mi na tom prislo poznani jednotlivych jezdcu.. mozna jsem to nesledoval proto, ze jsem nevedel komu fandit. Ted mam hned nekolik favoritu a naopak i par jezdcu, ktere fakt nesnesu (Max, Leclerc,...) a nahlednuti do fungovani jednotlivych tymu a jak pracuji, spolupracuji behem zavodu je opravdu tresnicka na dortu. Epizoda z S03 s Gaslym a Grosjeanem byli absolutni top! Uzasne sportovni okamziky. 5*! ()

Chundys

6 sérií naprosté závislosti :-) akorát si mohli trochu odpustit úplný závěr 3. série no. Jinak asi nejemotivnější a jeden z nejlepších dílů pro mne byl 9. díl 3. série, nejzajímavější a také hodně emotivní a jeden z nejlepších dílů je 9. díl 4. série. A na to že 3. série byla v covidové době, tak bych jí taky řadil mezi jednu z nejlepších, protože ty nasnímané záběry a hudba byli prostě fantastické. Ovšem všech 6 sérií je nekompromisně na plné hodnocení! Tohle se ti Netflixi povedlo na jedničku a zatím tvá nejlepší tvorba ;-) Ta hudba je super ve všech sériích! Úplně nejoblíbenější jezdec pro mne: Lewis Hamilton ale potom taky Checo Perréz, Daniel Ricciardo, Geroge Russell, Carlos Sainz, Charles Leclerc, Valterri Bottas, Lando Norris Nejvíc nesympatický jezdec a nenáviděný: Max Verrstappen!!! Hodně oblíbený šéf stáje a férový hodně: Toto Wolff Nejvíc nesympatický a fakt jako falešný šéf stáje: Christian Horner!!! V roce 2021 nejkontroverznější a jako sice zajímavý závěr sezóny a poslední závod a je pravda, že za to Max úplně nemůže, ale titul byl předán prostě zadarmo a nefér! Pořád je to nářez :-)!!! ()

TheSpearCZ

Příložitostní sledovatel formulí nemá ani v nejmenším ponětí, co probíhá za oponou všech týmů a jak moc to ve výsledku souvisí s výsledky všech jezdců na okruzích. A přesně za tuhle oponu, do zákulisí sportu pro bohaté nás uvádí tenhle dobře zpracovaný seriál, který člověka v některých momentech napíná jak kšandy. Některé díly jsou zábavnější, některé jsou více kecací, ale každý má možnost si v tom něco najít. Za mě osobně povedená záležitost. 1. série - 85% ()

Wargoo

F1 nesledujem.. Ale nejakou magickou silou ma úvodných pár minút natoľko vtiahlo, že som si celú 1. sériu pozrel za jeden deň. Absolútne dychberúca hudba ku každému okamihu, neuveriteľne presný strih a finálny vizuál je len čerešňa na torte. Nikdy som sa o jazdcov nezaujímal, teda až na to koľko asi tak môžu zarábať. Ale po tom čo som si to pozrel môžem povedať, že si tie peniaze určite zaslúžia. A každý z nich má zaujímavý príbeh. 20 mladých mužov a mladíkov hľadia na ostatných ľudí na svete z vysokého piedestálu, piedestálu jazdcov F1, pričom sedieť v kokpite F1 je snom asi všetkých motoristov, ktorý kedy túžili dokázať niečo vo svete motošportu. Ale až tento dokument odhaluje nám, nezainteresovaným, čo to skutočne obnáša. Vynikajúce !!! 5***** a 95,101% Séria 2: rovnako fantastické a strhujúce ako prvá ! F1 ma začína baviť !! ()

Kulda24

Pro lidi kteří sledují formule a vyznají se v jeho zákulisí je toto opravdová trešnička na dortu. Netflix zobrazuje interní a někdy i citlivé momentky ze závodů po celou sezónu a když ji nesledujete přes rok, tak seriál slouží dobře jako shrnutí minulé sezóny. Precizně natočeno. 95% ()

hEROic

Na tuhle lahůdku nemusí být člověk fanoušek F1 ani náhodou, mě doteď formule taky nezájímaly. :) Neuvěřitelně silně sestříhaný dokument do spousty skutečných drobných příběhů. Zákulisní dění hraje prim, závody dodávají potřebný adrenalin. Jedno obrovské luxusní překvapení a neskutečné těšení na další řady! 90% ()

agassi68

Neviem prečo až 30 častí. Však 10 teamov po hodine a malo by to väčší spád. Tiež sa motali okolo stredu poľa a king Lewis mal len záverečné slovo aj to sa bál vysloviť "neger". Stále tá istá schéma a v posledných dieloch mi už tie zhasínajúce semafory šli na nervy. Napriek tomu nadpriemerný športový seriál.. ()

DHDV

V sočasné době asi nejkvalitnější produkce od NETFLIX. . Jako vždy je vše jen "pozlátko" a skutečný závod se odehrává v hlavě závodníka. Serii 2022 považuji za TOP!!! Seriál vám ukáže realitu sportu F1. ()

Mara97

Jak jsem se přesvědčil u Sunderlandu, Netflix sportovní dokumenty umí na výbornou. Skvělé záběry, pohledy do zákulisí, vše připraveno a sestříháno tak, že to je nesmírně zajímavé. Po první sérii mi bylo líto, že se nebylo věnováno lepším týmům, (tehdy pětinásobný šampion) Hamilton jakoby neexistoval. Naštěstí druhá série se konečně věnovala i těm nejlepším, takže se bylo na co dívat, celkově byla druhá série tou lepší. Skvělá reklama na celý sport, asi budu zvažovat návrat ke sledování závodů... Nejlepší díly - pád Haasu (2), Mercedes a jeho závod na Nürburgringu (4), Hubertova nehoda ve Spa (6). ()

mazic

hvězdička navíc oproti nascaru, že nejezdí jen ovál :) jinak zajímavé, ale mnou nepochopená soutěživost. ale moje vina, ne seriálu ()

LordMysti

Jako totální milovník F1 jsem zajásal když se Netflix pustil do tak komplexního dokumentu. Nemá asi cenu se rozplývat nad precizností dokumentu, ovšem nemohu nevzpomenout také uměle vytvořený a překroucený příběh, který si Netflix domýšlí a podtrhuje vlastním novým komentářem, který se má tvářit jako originál. Celé to pak vyznívá úplně jinak než se stalo ve skutečnosti a to si myslím není správné pro fanouška F1. Ale chápu že pro někoho kdo F1 tolik nesleduje, tyto uměle vykonstruované zápletky dávají dokumentu na dramatičnosti. Mě to ale kazí celkový dojem. ()

snebka

Já bych naopak namítal, že dokument je to spíše právě pro neznalce F1. Jistě i pro nás fanoušky je tam spousta skvělých záběrů, informací a okamžiků, které se nám vryjí do paměti. Je to však také zacílené drama, které ne vždy odráží skutečný stav věcí, glorifikuje jedny a začerňuje druhé (úplně stejně jako dokument Senna). Přesto si myslím, že to žádného fanouška rychlých kol nezklame a sám sem zvědav na druhou sérii. 80/100 **** ()

skejpa

Super seriál, který drží u obrazovky nejen fandy F1. V seriálu je vynecháno Ferrari a Mercedes protože nesouhlasili s natáčením ale když viděli kvalitu, další sezónu se připojili také (ta ještě nevyšla (07_2019)). Není divu, seriál je velmi dobře zpracovaný a já bych to ani nenazýval dokumentem protože to je spíš drama na základě skutečnosti a nic netušící osobu to označení dokument může odradit. Hodnocení ale tak nějak potvrzuje, že toto se velmi povedlo a k dokonalosti chybí už jen střípky. 97% P.S.: Verstappen je děcko a ač umí skvěle řídit, tenhle seriál ho krásně ukazuje, jakej je to křivák v zákulisí. To samé Alonso ale ten se alespoň umí chovat. ()

celticek

2.série sjeta též za 1 den:) Konečně trochu prostoru dostaly i top stáje Mercedes a Ferrari, ale vždycky jsem fandil spíše outsiderům. Je to tvrdý byznys. Když si člověk představí, že borci mají rok řidičák a hned sednou do monopostu, uff. Chce to koule. Těším se na další sérii, otázka je, kdy to bude, když nám tady teď řádí ten virus: ( ()

Alan_Shearer

Jasny, nebudeme si lhat, popularita F1 krucek po krucku klesa. A co je pro celej F1 ansambl to nejlepsi? Spolupracovat s Netflixem! Sportovni dokumentarni serie zazivaji zlate obdobi a Drive to survive toho ucebnicove vyuzilo. Vsak je to krasne videt na prvni serii, ve ktery tymy s nejvetsim BBC (big black cock) Mercedes a Ferrari nebyly zahrnuty. A sup, prvni serie ma uspech a najednou muzeme videt v druhy serii vysmatyho sefa Ferrari. Formule jsem jako dite sledoval a musim rict, ze se rad, minimalne ze zvedavosti, na nejaky zavody podivam. Efekt splnen. Je mi jasny, ze budu vesmes jen koukat, jak vozy krouzej po okruhu a nic moc se nedeje, ale tenhle dokument me proste nabudil jak starou buznu. Mnoho emoci, osobnich pribehu a paradnich zakulisnich her. No a rezisersky zvladnuty za 1*. Tohle proste chce divak v soucasnosti videt. Souboje Pereze s Oconem nebo trouble Haasu jsou opravdu kurevsky zajimavou podivanou. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů