Josh Duhamel ztvárňuje hlavní roli této divoké a zábavné komedie, která si nebere servítky. Poté, co se šestice celoživotních přátel na dlouhých pět let rozhádá, Bob (Duhamel) znovu shromáždí své kamarády na bláznivé soutěži zvané Chlapi sobě, která je sice plná absurdních fyzických i psychických výzev, ale v níž mají šanci vyhrát 150 000 dolarů. Začíná jít do tuhého, protože odhodlaní borci bojují, drápou se a paří ze všech sil ve snaze získat velké peníze v tomto hvězdně obsazeném snímku, v němž se představují i Dax Shepard, Olivia Munnová a Kevin Dillon. (HBO Europe)

klukluka

Pár dní zpět jsem koukal na nizozemský Ventoux a Chlapi sobě mají podobnej koncept- návrat ke kořenům, do mladých let, k zábavě, která se kdysi osvědčila, i když se na ni nabalily nějaký nevraživosti. Zatímco Ventoux mě těžce zklamalo, Chlapi sobě mě naopak příjemně překvapili. Je to prča hodně na hraně, ale nesklouzne to do trapnosti. Líbilo. ()

Flopik

Dostal som sa k tomu len kvôli Acklesovi, ktorý je písaný ako keby hral hlavnú postavu a pri tom tam bol minútu, niekto by to mohol zmeniť. V podstate typická americká komédia, plné "fekal" humoru kde sa občas zasmejete a inokedy zase len krútite hlavou. Ja osobne mám také komédie rád ale táto bohužiaľ ničím výnimočná ale ani neurazí. Najlepšia postava rozhodne Bender( Nick Swardson) a jednu hviezdu musím prihodiť za Oliviu ktorá je nehorázne sexi. ()

Illy

Nemít tahle komedie těch pár nechutných a ujetých fórků - takové ty debilní nad kterými se, v případě že jste žena nebo intouš pohoršíte určitě - hodnotil bych lehce pod průměrem. Ale takhle to byla sem tam zábava. ()

Hapretor

Osobně absolutně nechápu, že do týhle nechutný a minimálně vtipný hovadiny se nechala navebovat Olivka Munn, jako herečka je fakt dobrá a hlavně je to "super-kost" ... bohužel pro ní ... hraje v samejch debilitách ... měla by být rozvážnější ... no, a Duha-melovi asi hrabe ... jinak si nedokážu vysvětlit, proč tohle spáchal ... na zabití času ok ... na pobavení fakt ani ne ... humor pod úrovní ... jedna * navíc za Olivku Munn ... je prostě skvostná ... ()

jayman odpad!

Absolútna primitívnosť, ktorá nikdy nemala byť natočená. Hviezdičku by som dal, keby šlo o teenagerskú kravinu, ale toto natočili pre seba pädesiatnici, ktorí v kariére nemali poriadnu rolu. Nepozerajte to. ()

Karbos

Mírně nadprůměrná komedie, navzdory zdejšímu podprůměrnému hodnocení. Určitě lepší, než většina Sandlerovek nebo Stillerovek. Pravda cílovka jsou muži,to ale já jsem, takže no problema :) ()

KuceraJohny

Jako vzhledem k tomu, že jsem přesně ten typ člověka, který pořádá podobné hry, tak jsem byl velmi nadchnut úkoly, kterými museli soutěžící projít a to až tak, že jsem málem dal 3 hvězdičky. Pak jsem si, ale vzpomněl, že horší herecké výkony jsem neviděl a díky Buddy games jsem udělil aspoň dvě. Upřímně kromě samotného soutěžení je to jedno z nejhorších představení co jsem za poslední dobu viděl. Vtip je na té nejnižší hranici a to jak byl poskládán herecký ansábl mi přijde absurdní. Josh Duhamel je v podstatě průměr, kde se vzal Dan Bakkedahl vůbec nechápu, ale dokázal dokonce porazit i Nicka Swardsona v nejotravnější postavě celého filmu. Nostalgické shledání s Daxem Shepardem moc nefungovalo a zbylí dva členové týmu byli jen tak do počtu. Jediná na koho bylo hezké se dívat byla Olivia Munn. Celkově se jedná o vypatlanou americkou komedii, která svoji absurditou bohužel není vtipná, ale bacha, hra to musí být jistě zábavná. ()

WazzapKal

Účel to splnilo a po dlouhé době jsem se upřímně zasmál. Scéna s minivanem, kdy Bender dává dobromady prachy mně rozsekala. ()

Oxytocin odpad!

Film mě od první minuty utvrzoval na jasný odpad bez diskuze (humorem má být, že spícímu kámošovi někdo mlátí svým pytlíkem o tvář, záběry na šukající páreček v koupelně na návštěvě u rodičů, týpek šukající starou bábu v dodávce aby si vydělal prachy na závod a pohled na povadlou kůži, tajné vylití spermatu do pina colady, závod kdo sbalí holku před tím než začne účinkovat projímadlo.... vydržel jsem do konce. Závěr o ničem. Nikdy více!!! ()

HighInTheSky

Tohle je praštěná komedie dle mého gusta. Po všech těch podobných filmech co hrajou na linku "parta kámošů, alkohol a šílenosti", je tenhle kousek fakt osvěžení. Nemá hluchý místa, teda dle mého. Jednoduše, pokud se drtivou většinu filmu kvalitně bavim a během filmu dostanu pár kvalitních záchvatů smíchu a na konci filmu mě bolí břicho od smíchu, tak film splnil účel.  Všichni ti přecitlivělí pissálci tady, kdo jsou pohoršeni humorem v tomto filmu at se jdou někam společně tahat za pindíky. Očividně vám chyběj koule i s pytlem.  Většina podobných komedií je procpaná debilníma romantickýma scénama a podobnýma zhovadilostma, který totálně zbijí rytmus filmu. V tomhle filmu tomu tak neni, žádná debilní romantická scéna ani přehnaně ufnukaná "friends for ever" scéna tu nenaruší super jízdu, prostě nenechá vás to vydechnou, nebo spíš se vydejchat.  Pecka film co nenudí, teda nenudí ty co maj koule a smysl pro humor. Ale asi se nelíbí těm co nikdy nepoznali pořádnou chlapskou jízdu s partou kámošů. Co na alkoholový komedii očekáváte za hluboký příběh? Tenhle film má bavit a ne hledat odpovědi na otázky života... ()