Je Halloween a parta se nakonec rozhodne jít na párty spolku. Když však dorazí, něco nehraje. Dům je vylidněný. Důvodem může být kresba ze staré knihy, která měla původně sloužit pouze jako strašidelná dekorace. (ArsenalEagle)

Milano33

Ďalší parádny helloweenský diel. Xander a Anya sú vážne podarený, sledovať ich interakciu bolo nesmierne zábavné. Podľa mňa Xander ani netuší, ako sa do tohto vzťahu dostal, ale očividne sa nesťažuje. Buffy v prezlečení za červenú čiapočku bola jednoducho skvostná a nadmieru jej to pristalo. Strašidelný dom prekypoval mrazivou horrorovou atmosférou, ale nechýbal ani skvelý humor. Nočné mory a strach zamorili realitu toho domu a preto sa v tom dome začali diať paranormálne javy a abnormálne aktivity, ako bola napríklad deformácia reality. Vizuálne prevedenie bolo mimoriadne nápadité. A Giles sombreru bol riadne k popukaniu a niečo neskôr, keď sa Giles objavil z čista jasna s motorovou pílou, bol naprosto badass. A ako sa Buffy unáhlila skôr, než Giles stihol dočítať, nemalo vážne chybu. Anya: And you just accepted that? I only said that because I thought that's what you wanted to hear. Xander: Well, that's the funny thing about me. I tend to hear the actual words people say and accept them at face value. Anya: That's stupid. Xander: I accept that. ()