Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mezi Carly a Jasonem, kteří se potkají v kulinářské akademii, přeskočí vzájemná jiskra, zatímco spolu laškovně soupeří o titul nejlepšího šéfkuchaře. Jason najednou zmizí, ale o tři roky později na sebe znovu narazí v kuchařské show, kde se utkají o šanci vyhrát vlastní restauraci. Zamilovaní šéfkuchaři, jejichž vášnivé pohledy neuniknou oku všudypřítomných kamer, i přes vzájemnou konkurenci jeden druhého podporují. Když se však dostanou do finále, emoce vyvřou na povrch a Carly pojme podezření, že Jason kopíruje její pokrmy. Zvítězit může jen jeden, ale pokud se jejich vztah rozplyne jako pára nad hrncem, prohrají oba. (HBO Europe)

(více)

Recenze (5)

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Romantický príbeh, kde hlavné slovo patrí vareniu. Nič prevratného, nič prekvapivého – od samého začiatku je jasné, že čo sa stane a prečo sa to stane. Film pre divákov, ktorí majú najnižšie nároky na scenár a herecké výkony. P.S.: Niektoré jedlá vypadali zaujímavo. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Reklama

Dorry 

všechny recenze uživatele

Mam rada filmy o jidle a vetsinou jim i odpustim ze jseou hrozne, protoze se mi libi divat se na lidi jak vari-bohuzel tady ani to nebylo. Herecke vykonu priserne a z vareni vubec nic... ()

Likan7 

všechny recenze uživatele

Prostě Hallmark. Tentokrát Hallmark alá Masterchef. Ve výsledku ale úplně stejný film jako tisíc před tím. Televizní variace na romantiku, která má světe div se šťastný konec. Nuda, statické, nepřekvapující, strašní herci. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama