• e(l)a
  ***

  Díváme-li se na Čas dluhů jako na z velké části parodii, myslím, že tak špatný není. Je zde všechno vyhnáno do extrému, takže žánru parodie musí dělat čest, a navíc hvězdy jako Roden, Chýlková, Vilhelmová apod. film korunují kvalitními hereckými výkony. No, a jednu hvězdu navíc za myšlenku, kterou to přece jen má - muž nenávidící, ale zároveň stále milující nebo alespoň nezbytně potřebující svou ženu.(4.3.2009)

 • Haymar
  *

  Příšerný sequel povedeného Času sluhů, který nezachránil ani Roden s Chýlkovou. A vlastně se není ani čemu divit. Nudná režie, strašný scénář a naprosto příšerné dialogy (celý film poslouchat z úst ústřední dvojky glosy typu: "Si sračka!"... "A ty seš průjem!" bylo vážně utrpení). Vše navíc provázely úplně zbytečné a nefungující flashbacky! Příjemně překvapila Lucka Bílá, která ve své roli působila naprosto přirozeně a civilně...(22.7.2009)

 • gabin(a)
  *

  Za Chýlkovou v ledničce a posléze s bednou na hlavě. Jinak všichni naprosto tragičtí, připadali mi (včetně Rodena) jako šmíry a figurkáři nejhoršího kalibru. Nemusím ani jednoho ze zúčastněných, zvláště pak Holubovou a Vilhelmovou, ale třeba u Rodena nebo Chýlkové uznávám, že jsou to dobří herci. To ale neplatí tady. Ztráta času za takovou odfláknutou trapárnu, nejen hereckou. Ani jsem nedokoukala, bylo mi úplně jedno, jestli se sežerou nebo vezmou nebo je unese UFO.(20.9.2010)

 • dr.fish
  **

  Byl jsem zvědav jak se mi bude tenhle film líbit po letech a dojem se opakoval. Spousta silných momentů k zamyšlení uprostřed stupidních groteskních scének. Pokud šlo o snahu naznačit, že život je jedno velké absurdum, tak se to určitě povedlo, ale proč teda to drama? Asi nejtěžší pro mne bylo si odfiltrovat ty trapnosti, ostrouhat film až na kostru, a pak jsem si uvědomil, jak hrozně promarněná šance tenhle film je. Kéž by nechtěl být komedií, dramatem, psychologií a exhibicí zároveň. Doba byla hektická....škoda toho.(3.12.2008)

 • bonifac
  odpad!

  Proboha, spojitost mezi časem sluhů a tímto blábolem je asi taková jako mezi kameňákem a Sofiinou volbou. Od půlky už o bylo jen velký trápení, mám dojem že i autorka už nevěděla moc jak, ale chtěla to skoncovat...no a obsazení Lucie Bílé do role psycholožky???No, to už chce setsakramentskou odvahu...(29.1.2008)

 • - Natáčení probíhalo i na zámku v Lysé nad Labem. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace