• LEATHERFAC
  odpad!

  Vážení přátelé... souhlas s viperblade - ano už dlouho mi u filmu nebylo takhle trapně... patrně proto, že se mi naštěstí trapným a hloupým filmům většinou daří vyhýbat. Pokud ovšem kdysi skvělá režisérka, natočí najednou sračku na odpad... může se stát, že tohle utrpení člověk očekávající kvalitní práci, podstoupí... ale co je moc to je moc...(22.12.2012)

 • lapatata
  **

  Tohle byl tak neskutečně blbý a trapný film až se mi docela líbil. Člověk musí pochopit hru režisérky a přistoupit na ni a potom to docela jde, ale než se to stane, hrozí velké riziko, že divák to nevydrží a odejde nebo vypne. Ivana Chýlková se mi líbila a docela mě pobavila. Lucie Bílá mi ale přišla strašně prkenná a doteď nevím, jestli to tak mělo být nebo ne. Kdoví?(21.9.2010)

 • ZkuKol
  **

  Mám teorii, že toto je druhá část trilogie, jejímž vyvrcholením je americký snímek 15 minut (jasný pokračování útěku Karla Rodena před Chýlkovou, kterýho dožene až do USA). Smyslem této fresky je ukázat, co dokáže silná žena provést se schopným, cílevědomým a sebevědomým mužem a to i přes velké dějinné zvraty na pozadí. Nutno dodat, že prostřední část je nejslabší. Pro pomalejší: samozřejmě si dělám prdel:-)(6.12.2007)

 • Haymar
  *

  Příšerný sequel povedeného Času sluhů, který nezachránil ani Roden s Chýlkovou. A vlastně se není ani čemu divit. Nudná režie, strašný scénář a naprosto příšerné dialogy (celý film poslouchat z úst ústřední dvojky glosy typu: "Si sračka!"... "A ty seš průjem!" bylo vážně utrpení). Vše navíc provázely úplně zbytečné a nefungující flashbacky! Příjemně překvapila Lucka Bílá, která ve své roli působila naprosto přirozeně a civilně...(22.7.2009)

 • e(l)a
  ***

  Díváme-li se na Čas dluhů jako na z velké části parodii, myslím, že tak špatný není. Je zde všechno vyhnáno do extrému, takže žánru parodie musí dělat čest, a navíc hvězdy jako Roden, Chýlková, Vilhelmová apod. film korunují kvalitními hereckými výkony. No, a jednu hvězdu navíc za myšlenku, kterou to přece jen má - muž nenávidící, ale zároveň stále milující nebo alespoň nezbytně potřebující svou ženu.(4.3.2009)

 • - Natáčení probíhalo i na zámku v Lysé nad Labem. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace