Parta z penzionu (TV pořad)

Komedie

Česko, 2019, 45 min

Tenhle koncept mně baví. Zaprvé je to oživení toho, co bylo už několik let stále stejné (Geňa a Suchoš v každém díle v naprosto stejných úlohách) a zadruhé mají všichni mnohem větší příležitost ukázat, co v nich opravdu je (a Igor Chmela opět dokazuje, že je z celé Partičky nejlepší, akorát, že je tady ještě lepší). Tohle odsýpá a skutečně to vypadá jako pořádná improvizace, což se v klasické Partičce občas ztrácelo (a občas víc). Leoš Noha do party perfektně zapadl a to, jak si vychutnali Geňu v jeho dvojroli, bylo absolutně geniální! Samotné charaktery jsou nastavené taky docela dobře a fakt mně to baví, snad jen ten Dangl by do toho nemusel zasahovat tak často. 80%.(13.5.2019)

Smál jsem se, takže to účel splnilo. 😁 Chvílemi to ale bylo moc, a až trapné. Inu je to improvizace, a ta ne vždy vyjde na 100%! Uvidíme co bude dál. Hodnocení je za první díl. Dano Dangl tam mluví do statického mikrofonu, proč nemá přenosný?👎 Poznámka: Pravda je, že diváci se zde vůbec nezapojili do hry, za což může Dano, a je tedy problém hlavně u něj. 👎 Hvězdiček 4****(11.5.2019)

SUPER! a ještě jednou super! Jeden příběh protkán improvizací, klobouk dolu skvělý nápad. Pro účinkující to musí být neuvěřitelná výzva a zároveň makačka, jsem zvědav kdo další se v "Penzionu" objeví. Herecky myslím, že všichni mají větší prostor a Chmela jako číšník ho bezezbytku využil. Genzerova dvojrole má také potenciál určitě zajímavější než jen převlékání z role do role, jsem zvědav co bude dál. Suchánek si jel to své co umí dobře a Novotný univerzální standard. Noha jako další člen se rozhodně neztratil a napjatě budu čekat co předvede. První díl je první díl, seznámení s prostředím atd.. jsem opravdu zvědav jak se vše vyvine zatím dávám 3 abych se neunáhlil :)(13.5.2019)

Tedy první díl u mě zabodoval. Jestli další budou držet tuhle laťku, tak jsem potenciální věrný divák. Leoš Noha super volba , bavila mě jeho milá neohrabanost vedle improvizačních matadorů jako Sucháneka a spol. bezesporu jsou. Dangl by mohl bát údernější, někdy to zadání bylo takové možná až moc vysvětlující. Jinak hodně dobré, jsem v napjatém očekávání dalších dílů.(10.5.2019)

Nejsem ortodoxní fanoušek Partičky proto nebudu srovnávat. Parta z penzionu mi svým pojetím naprosto vyhovuje a jsem překvapen, že televize která staví na programech typu Modrý kód nebo Krejzovi vůbec s něčím takovým přišla. Dnes bych to čekal spíš od ČT. Musím říct, že Penzion neskutečně šlape, až se zdrahám věřit, že to je čistá improvizace. Leoš Noha celou čtveřici příjemně okořenil svou bezprostředností, jednoznačně přidal další rozměr. Na první díl to bylo super dávám 4 hvězdy a budu čekat na další dily.(10.5.2019)