VOD (1)

Parta z penzionu je improvizační show před živým publikem s hvězdným obsazením! Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Michal Novotný jako zaměstnanci penzionu a Leoš Noha coby majitel zažívají neuvěřitelné situace přímo na jevišti pod dohledem režiséra Dana Dangla. Bavte se v nové show s Partou, kterou dobře znáte... Podnikání ve službách není nic jednoduchého. Přesvědčí se o tom Leoš Noha jako majitel penzionu. Protože si včas uvědomí, že tomuto druhu podnikání nerozumí, rozhodne se posílit personál o zkušeného provozního. Tímto krokem osvědčená posádka penzionu Michal Suchánek jako recepční, Richard Genzer jako kuchař a Igor Chmela jako číšník získávají posilu Michala Novotného, který by měl kurz penzionu nasměrovat k světlým zítřkům. Jestli to tak bude a jak to všechno dopadne poznáte v 8 dílech této improvizační show. (TV Prima)

Lachtaan

Zpočátku jsem měl hroznou radost, že se po tolika letech odvážil Dangl přijít se svěžím vítrem do stále více a více repetetivní Partičky, kde se v posledních dílech už nejednalo o nic jiného než pouze o Geňovu párty. Originální námět se ale hned v druhém díle transformoval v naprosto nemastnou plejádu nevtipných a prapodivných scének. Ještěže se Partička vrátila ke starým dobrým kořenům. ()

M.i.k.e

miluju Partičku...jakkoliv se začala poslední dobou motat v kruhu,pořád mě bavilo v rámci oddechu pozorovat Geňovi myšlenkové pochody při hádání atd.Partička šla sice celkem pohodlnou cestou,ale většinou fungovala...tahle změna formátu ale bohužel nefunguje skoro vůbec.Občas se sice objeví něco opravdu vtipného (v 90% případů je zdrojem humoru Igor Chmela),ale jinak je to nuda,která je navíc umocňována neustálými vstupy "režiséra" Dangla.Pokud nepřijde změna nemyslím,že by tahle parta vydržela dlouho...40% ()

soukyd33

Smál jsem se, takže to účel splnilo. 😁 Chvílemi to ale bylo moc, a až trapné. Inu je to improvizace, a ta ne vždy vyjde na 100%! Uvidíme co bude dál. Hodnocení je za první díl. Dano Dangl tam mluví do statického mikrofonu, proč nemá přenosný?👎 Poznámka: Pravda je, že diváci se zde vůbec nezapojili do hry, za což může Dano, a je tedy problém hlavně u něj. 👎 Poznámka: PROSÍM VRAŤTE PARTIČKU!!! Hvězdiček 2** (OPRAVA na 2) ()

Comida

Vcelku originální způsob jako kdyby se jednalo o telenovelu, jenž občas je celkem vtipná, ale občas, a to celkem dost trapná. Za to poslední může hlavně naprosto nepochopitelné trapné části s tanečky a zpíváním. Dialogový humor by celkem ušel a člověk se i nasměje. Dokonce jsem s oblíbil i některé postavy (nejen díky humoru Igora Chmely nejvíce asi polského faráře). Ale někdy se bojím aby mi při sledování nezakrněl mozek. 5/10. ()

M_crha

SUPER! a ještě jednou super! Jeden příběh protkán improvizací, klobouk dolu skvělý nápad. Pro účinkující to musí být neuvěřitelná výzva a zároveň makačka, jsem zvědav kdo další se v "Penzionu" objeví. Herecky myslím, že všichni mají větší prostor a Chmela jako číšník ho bezezbytku využil. Genzerova dvojrole má také potenciál určitě zajímavější než jen převlékání z role do role, jsem zvědav co bude dál. Suchánek si jel to své co umí dobře a Novotný univerzální standard. Noha jako další člen se rozhodně neztratil a napjatě budu čekat co předvede. První díl je první díl, seznámení s prostředím atd.. jsem opravdu zvědav jak se vše vyvine zatím dávám 3 abych se neunáhlil :) ()