Leprechaun je skřítek, který rád a neustále počítá své mince. Víte co udělá, když mu seberete byť jen jednu minci z jeho pokladu? Pořádně se naštve! Ve třetím pokračování se dostáváme do Las Vegas, kde má na jeho poklad spadeno spousta lidí, kteří ani netuší, že si pohrávají se smrtí. Část pokladu se samozřejmě ztratí a Leprechaun chce své penízky za každou cenu zpátky, a tak při jejich hledání začíná vražedná hra. (Chupacabre)

martins

Tak to je pokračování, jak má být, tento díl dohání jedničku a v počtu zabitých a vtipnosti(rýmované hlášky nemají chybu např. Já ti dám prsa, jaké si neviděla) jí dokonce převyšuje. Mé první setkání s touto sérii, na konci 90. letech na Nově. Znovu se vrací jako hlavní motiv hrnec plný zlata(150 šilinků), každý z nich může splnit jedno přání, ale jen do chvíle, než se ho zmocní někdo jiný. Tentokráte opět jiný Leprechaun(životní forma Warwicka Davise) jako kamenná socha je přinesena k vetešníkovi mužem, který má jen jedno oko, ruku a nohu. Přes varování, aby nesundaval vetešník medailon ze sochy, jej neposlechne a nechtěně tak skřeta oživí, skřet pak ztratí jeden šilink, který najde mladík Scott, který prohrál všechny peníze v kasinu a jde tam zastavit hodinky. Šilink mu splní přání a začne v kasinu vyhrávat(celkem 200 tis. dolarů), skřet jej napadne a Scottovi do jeho rány se dostane skřetí zelená krev, která je začne měnit v Leprechauna. Původní skřet pak nemilosrdně likviduje všechny další majitele šilinku, který si jej kradou mezi sebou a vždycky podobným způsobem jaké bylo jejich přání: majitel kasina, je zabit elektrickým šokem, když si myslí, že se miluje s prostitutkou, což je ve skutečnosti robot, krupiérka Loretta, které peníz pomohl k mladosti a kráse je zlikvidována nafouknutím rtů, prsou a zadků a nakonec kouzelník Fazio, který je zabit rozříznutím motorovou pilou, skřet ještě zlikviduje dva mafiány a jednoho zřízence v márnici, celkem tedy 7 mrtvých. Další originální smrt Leprechauna, Scott spálí jeho hrnec zlata a Leprechaun též shoří. Ozdobou filmu je Lee Armstrong a její přírodní vnady... ()

Nikolas__

Ještě o něco horší než dvojka. Porovnávat to by byl už tak docela nesmysl, protože dvojka byla stejně tragická snad naprosto vším, jen je sympatičtější co se týče prostředí venkova, tudíž má alespoň takzvaný základ atmosféry. Tohle opět nikdy nemělo vzniknout a ještě se to celé odehrává v ukrutně nudném městě. Ale rozhodl jsem se že na čtyřku se ještě vrhnu. 1/10 ()

nanamarak1

PŘEDTÍM NEŽ TĚ ZBAŠTÍM, SI TĚ JEŠTĚ PÁRKRÁT PRAŠTÍM. Žádnej jinej díl jsem neviděl, ale toto je zábavné béčko s Davisovou skvělou kreací. ()

drkaldj

Celkem zajímavý nápad zasadit Leprechauna do Las Vegas. Vhodný pro milovníky filmů o Las Vegas, hororů, pokud se vám líbil minimálně jeden předešlý díl, máte rádi staré trochu bizarní filmy. ()