Leprechaun je skřítek, který rád a neustále počítá své mince. Víte co udělá, když mu seberete byť jen jednu minci z jeho pokladu? Pořádně se naštve! Ve třetím pokračování se dostáváme do Las Vegas, kde má na jeho poklad spadeno spousta lidí, kteří ani netuší, že si pohrávají se smrtí. Část pokladu se samozřejmě ztratí a Leprechaun chce své penízky za každou cenu zpátky, a tak při jejich hledání začíná vražedná hra. (Chupacabre)

fcreading

Tretí diel o Leprechaunovi je pomerne trochu slabší, ale to kasíno skvelo do toho pasuje. Na začiatku nejaký chlapík donesie do predajne Leprechaunovu sochu a bude varovať predajcu aby sa nedotkol jeho medailonu. On ho nesposlúchne a dotkne sa medailonu a tým prebudí k životu Leprechauna. Ten chce svoje zlato, získa ho ale posledný šiling mu bude chýbať, tak a v kasíne sa rozputá krvavá bitka o jedno zlato 60 percent. ()

PKD

Joj. Ještě lepší jak 2. Rež. se scénáristou se očividně vyblbli a já s nimi. Leprikón se do Las Vegas hodí naprosto perfektně (což mj,. dokazuje i jedna z TOP scén, kdy mu ´´Elvis´´ pochválí botky:) a sype ze sebe jednu hlášku (v tomto př. rýmy) za druhou. Velký Fazio sice nemá na Mesmerína ani omylem, ale za to má fetishisticky oháklou asistentku Tammy (+dokonalé tělo jako bonus) která sice v 2.pol. děje přes onen ham ham outfit nosí bílé sako, ale i tak dokazuje, že asistentka kouzelníka má opravdu odváděti jako její primární funkce, pozornost diváků. Palec za někdejšího Metalla z tv Superboye na kterého v jedné supersequenci vylezla z televize výstavní bloncka pocházející pravděpodobně z Playboye nebo tak. Sice se později proměnila na úletbizár robota alá 90tkové filmy, které měly často v názvu Cyber či Cyborg, ale stálo to za to.;-) Hl. postava budoucího (?) študenta, který to prostě nevydržel a prohrál 23000 USD od rodičů na školné a tak (v podání skoroOscarového scénáristy a později rež.) Scotta, má v průběhu děje zajímavý vývoj, když se po kousnutí do ruky od našeho Irčana s kloboučkem začíná měniti na Leprikóna, včetně pojídání růz. bramborových jídel (já chci taky, zlato miluju a brambory jakbysmet) a jehož některé scény s Tammy, ve kterých je evidentně z té nastupující proměny psychicky na dně mi daly připomenouti mou silně oblíbenou (zde právě naopak) the Fly II. Bod za několik scén s PC, na kterém se po částech zjevuje původ, historie a návod jak na Leprikóny.;-) Dále stojí za pozornost postava Loretty, která má k dispozici čudlík, aby jste v roulettě zase moc nevyhrávali a která si přeje pomocí oné zlaté mince, aby byla sexy páč jí šéf furt říká, že je tlustá, přitom vypadá jako za groš kudla. Proměna se sice docela vyvede a v celku skutečně vypadá lépe než před tím (byť já osobně nepovažuji sestřih na krátko zrovna za sexy) ale jak jest zde smrtícím pravidlem co se týče přání, skřet jí poněkud zvýrazní jisté partie, takže ještě před tělesnou explozí vypadá jako ufoun z Jacksonova Bad Taste a její brutálně zvětšené rty, mě budou strašiti ještě nějaký ten čas.:) Ale ještě před tím stihne, když se obdivně vykroucá před zrcadlem s Faziem jako svědkem, který na ni kouká jak z Jara pronésti hlášku, která mě odrovnala, jako máloco ,,Páni. Podívej na ty kozičky. Škoda, že nejsem chlap. Hned bych se na sebe vrhla´´. Zlaté 90tky.;-) Málem bych zapoměl na 1 z TOP scén. Scott leží již značně proměněný v nemocnici na vyšetření a mě rozsekalo to, když si dr. vyžádá encefalogram, na kterém je nápis FUCK YOU a na záznamu z EKG zase siluety skřítka se čtyřlístkem.:))))  No a nakonec vše dobře dopadne a Tammy (až do konce v tom outfitu) se Scottem odcházejí vstříc zlatavým zítřkům. Přejme jim štěstí. A příště? No přece, Leprechaun in space.;) Když jsem zvládl a později si i oblíbil Jasona X, tak s tímto nevidím problémo. ()

kaylin

„Skřet v Las Vegas“ pro mě pořád jede na dobré vlně, stejně jako předchozí dva filmy. Zásadně nevybočuje a snaží se o to, aby hlavně pobavil. Ten děs zde zase tak moc nehledejte, ale to ani není smyslem série. Masky jsou opět velmi povedené, a to nejen maska samotného skřeta, ale třeba i metamorfóza Scotta nebo zaměstnankyně od rulety, která je jednou ze záporných postav. ()

cariada

Třetí díl o hnusném skřítkovi mě bavil asi nejvíc. Tentokrát jde řádit do casina , jenže má k sobě docela zdatný soupeře. Tentokrát nemá skřítek hned navrh ba naopak je poměrně snadno zranitelný což je jen dobře, přesto nelení a hryže kde se dá. Válel jsem se smíchy jak ukousnul chlápkovi v zastávárně palec u nohy. Mít pár těch jeho zlatáků tak se vyřádím jak malý dítě. ()

Nivenx

Je to už dlouho kdy jsem tento díl viděl poprvé, to jsem byl ještě na základní škole. Pustil jsem si ho znovu a parádně jsem se bavil. Totálně ujeté, zábavné a občas brutální. 70% ()

TO

Leprechaun se snaží dostat zpět jeden ztracený peníz ze svého hrnce, který si mezi sebou přehazuje pár lidí v Las Vegas. K dosažení svého cíle používá různá krutě zábavná kouzla, kterými ovládá lidi i předměty, v případě nouze pak škrábe a kouše a k tomu ještě veršuje. Hodně nenáročná ironická krvavá smršť nepostrádající dobré nápady, ale příznivci filmů A si nechají zajít chuť. ()

folklorman

„Nejdřív tě párkrát praštím, než si tě celého zbaštím“ Leprechaun 3 je velice zábavný filmeček o zlém skřetovi, který mluví ve verších a úzkostlivě střeží svůj poklad. Běda tomu, kdo mu ukradne jeden z jeho kouzelných zlaťáků. Mám rád celou sérii, ale tento třetí díl jasně vede. Je zde spousta hlášek a nějaké ty gore efekty. Leprechauna ztvárnil herec Warwick Davis, který je znám spíše z filmů - Labyrint (Hogl) a Harry Potter (profesor Filius Flitwick). Skřeta v honbě za svým zlaťákem nic nezastaví. Tento film rozhodně doporučuju. Alternativní název V ČR – Skřet v Las Vegas. ()

Han22

Třetí díl a začínám tohohle chlápka totálně milovat. Trojka je už čistá černá až morbidní komedie s pár gore efekty aby se neřeklo. Oplzlý, hláškující a veršující Leprechaun se objevuje jako socha ve Vegas, kde ho oživí chamtivý zastavárník. Po bitce o ukradenou zlatou minci se objevuje pár postav z jednoho kasina - obtloustlý majitel, obstarožní krupiérka, céčkový kouzelník, dvojice mafiánů, kozatá asistentka která půlku filmu chodí v koženém oblečku a přitroublý hlavní hrdina měnící se díky kousnutí v Leprechauna 2. Ti všichni se dostávají k minci, která umí plnit přání a střetávají se s Leprechaunem, který je jednoho po druhém likviduje. Prostě béčková bláznivina u které jsem se tlemil jak blázen. Best scéna: Obří prdel nebo přeříznutí nemají chybu. ()

Tequila

Zatímco předchozí díly byly jen nudně blbé, tady už to místy dosahuje úrovně "vtipně až geniálně debilní". ()

Rathalos

Aj tretie pokracovanie tejto serie je o nicom,asi na urovni jednotky,nuda nuda nuda,mozno v tych rokoch to letelo,no teraz je to len podpriemerna zalezitost...:-) ()

helraiser

Takže leprechaun se nám podival do Vegas a opět to je sranda. Skřet se zase pěkně předvádí, škodí jak může a při tom opět hází jednu hlášku za druhou přesně tak jak to máme z předchozích dílů rádi. Jasně, že to hodně lidí odstřelí jako další béčko, ale já na to kašlu, protože takovýhle béčko si dokážu pořádně užít. Navíc je to plný černýho humoru a to já opravdu můžu. Takže celkově se opět jedná o mrtě velkou zábavu a tomu kdo má rád béčka a předchozí díly se mu líbili tak bude opět spokojen. ()

nwx

První 3 díly nemají chybu, top škodolibé oddychovky! Warwick v english originále neskutečný, na oscara. ;) Opomíjené klenoty! ()

Psycho.R

U dvojky jsem si stěžoval na návaznost, tentokrát musím říct druhou neřest, kterou u hororových sérií nemám rád. A tím je to, že v prvním díle se nedá záporák zničit a zjistí se, že je jen jeden ultimativní způsob. V dalších dílech se pak zjistí, že je vždycky jiný způsob. Tohle mi vadilo u série Draculy s Christopherem Lee, např, zneškodnění padoucha s pomoci tekoucí vody je fakt mimo. A stejně je to i tady. A to nemluvím o dalším odchýlení od předchozích dílů s tím, že tentokrát skřet všechno rýmuje. Humor občas funguje, ale na scénu leštěn bot z jedničky to nemá. ()

Knor

Tak ani napotřetí mě tenhle vraždící skřet nebavil. Kromě tý super kouzelnický buchty se nedá na nikoho dívat a Leprechaun by mohl být ve svým vraždění mnohem nápaditější. Nemůžu si pomoct, je o docela bída. ()

Clark_Kent

Nedostižný Leprechaun, zatápěl v Las Vegas a dost zhurta. Vskutku originální vraždící scénky a klenot klasického hororu. ()

VanBradley89

Za čtyři a vůbec se nebojim. Pro mě stejně kvalitní jako druhý díl. Leprechaun hláškuje, rýmuje a Las Vegas si užívá. Potká Elvise, dělá kouzelníka, chvíli je i doktorem a já se pobavil a o to asi jde především. A co mě nejvíc dostalo byl dialog dvou vymahačů o trenýrkách a ponožkách :) ()