Epizody(10)

Další porce zábavy, elegance a nových faux pas. Emily už v Paříži našla pevnou půdu pod nohama, ale dozvuky vášnivé noci ji můžou dostat do maléru. (Netflix)

Koral17

Kdyby se to například jmenovalo Luc v Paříži a hlavní postavou by byl kolega Luc (Bruno Gouery) z kanceláře Savoir, tak by to asi bylo za plný počet. Jinak podobné první sérii, Emily se již navíc trošku sžila s pařížským životním stylem na vysoké noze. Nadále tropí různé hlouposti a prudí všechny kolem sebe jako patnáctiletá středoškolačka a ne žena, které táhne na třicet, chce dělat mezinárodní kariéru a mít hlubší přátelské nebo milostné vztahy. Podobně jako v první sérii potěší zejména pařížské prostředí a výkony francouzských kolegů, především když můžou mezi sebou v některých vzácných okamžicích mluvit francouzsky. ()

Lesazrk

V podstate sa nič prevratné nestalo, všetky epizódy sa niesli v duchu prvej série, čo v praxi znamená rozdrapenú Emily, ktorá všetkých irituje a všetko zariadi. Veľkým plusom sú krátke epizódy a konečne počuť poriadne francúzke dialógy. Jediné čo nechápem, prečo diel od dielu má na sebe Emily čoraz otrasnejšie outfity. ()

vimluk_CZ

80% Příjemná oddechovka, u které čas utíká a vlastně vás vcelku zajímá jak to bude dál. Některé věci jsou vyloženě předvídatelné, ale to vůbec nevadí. Oceňuji délku epizod - necelé půlhodinové díly jsou něco, co si sakra kvituju. ()

McGuffin

I po patnácti měsících svého chicagského reklamního výsadku je stále Emily in Paris, i když měl skončit, jak všichni účastníci tvrdošíjně opakují, za měsíců dvanáct. Komu by to vadilo, když na pestré outfity zúčastněných je stále stejný spoleh. Jen jim ubylo práce, přibylo soukromých potíží a téměř se nezměnily počet postav a okruh řešených témat v čele s láskou, přátelstvím končeným i znovuobnovovaným a s jídlem a vařením, občas i jeho snědením. K tomu Champagne, samozřejmě. A francouzská finta na Chicago, která Emiliných dvanáct měsíců konečně prodlouží na provizorní nekonečno. To se prostě v centru Paříže, tvrdí scénárista a producent Darren Star, hezkým lidem běžně stává. P.S. To je zpráva o tom samém příběhu, ne o filmu z něj. MacGuffin ()

KathlenLight

Akože, nie že by sa na to nedalo pozerať. Celkom dobrý tréning angličtiny s francůzštinou, pekné outfity, klasický Paríž, sympaťák Alfie …. A to je tak všetko. Vývojom sa postavy za celů sériu nikam neposunů. Na konci sme presne na tej istej vzťahovej úrovni ako to bolo na začiatku. Stratil sa vtip a spád prvej série. …. Napriek tomu že občas mám chuť na takéto ľahké seriály, na tretiu sériu sa už asi tešiť nebudem. ()

Mana

Skvělá oddychovka. Romantika, iPhone, sociální sítě, móda a Paříž. To všechno dohromady je Emily in Paris. Stejně jako každý neholduje iPhonu či Instagramu, tak nemusí každý být fanouškem tohohle seriálu. Za mě je to roztomilý a sympatický a francouzština tomu dodává šmrnc. Proto **** ()