Letní hokej

Tomáš Bojar

Šimon Hájek

Zvuk:

Adam Levý

Pět hvězd za ten konec. Celý film byl poněkud zábavný, i když některé momenty mohli být pro účinkující poněkud strašidelné. Krásná ukázka čechátsví, ale ten konec mě opravdu zarazil. Děti, které jsou talentované na sport, studium či cokoliv by měli mít nějaký normální azyl. A nebo se jedná pouze o cíl tím koncem zaskočit diváka?(29.7.2019)

Zajímavý náhled, ale zpracované je to vlastně dost špatně. Ve skutečnosti je to jako dokument zpracované hodně slabě. Dokument se dá zpracovat i jinak, než aby působil jako amatérský film protkaný rádoby uměleckou snahou. Ondra to má blbé, takových debilů je tu hromada, jen on to má takhle krásně zdokumentované.(18.5.2020)

• kluk z Na

Jako zajímavost pro Náchoďáka to ušlo. Ta konfrontace islámu s českým vepřohumorem byla úsměvná. Škoda těch protagonistů. Udělali by lépe, soustředit se na Artura. Malina a jeho rodina mi přišli jako strašní burani a Hosták je nejnudnější člověk českého hokeje. Nejzásadnější sdělení nakonec bylo, že když chceš někoho zabít, tak mu to nebudeš říkat. (wtf)(16.5.2020)

Byl jsem někdy v roce 199x na výměnném pobytu jako oni, ale jako judista a v Německu - ja byl jako ten "Maročan". Naprosto teď chápu negativní pocit z Maliny.. prostě máme lepší, nenáročný život u Pc.. V Maroku se ještě musí bojovat, jako dříve u nás v komunismu. PROTO ten hokej je teď kde je... nechápu neklana007(12.5.2020)

Překvapivě silná podívaná, která vlastně není vůbec o sportu. Zábavný úvod a první část filmu se zcela mění přesunem do českých kulis. Za Malinu a spol. jsem se styděl ještě dlouho po skončení filmu. Arturů není nikdy dost. Česká malost v 21. století. "Konec", nebo spíše epilog, to posouvá ještě trochu dále, ale já už měl dost po Náchodě. Rozhodně stojí za vidění. A ve vedlejší roli exceluje kostkový cukr.(15.8.2019)