Jack Black: Spider-Man

(TV film)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Komedie
USA, 2002, 5 min

Jack Black a Sarah Michelle Gellar hrají v parodii na komiksový film Spider-man, jež byla natočena v souvislosti s pořádáním cen MTV. Ve zhruba pěti a půl minutovém snímku se tvůrci snaží co nejvtipněji podat proměnu obyčejného kluka na pavoučího muže s nadpřirozenými schopnostmi. (Stegr)

Čtec

Jack Black je přímo prototyp pavoučího muže :-) Ale co, pokud má dost silná lanka, nebo pavučinky, nebo jak se tomu říká, pak je vše jak má být :-) ()

Wargoo

Myslím, že každá vecička, do ktorej sa "obuje" Jack Black stojí minimálne za pozretie... Tuto spolu so Sarah M.G. pobavili divákov MTV, a teda aj mňa. Je to skrátka exot ako sa patrí, a tak aj tu dávam 4****... :) ()

Lyžař

Vtip tenhle "shot" sice nepostrádá, ale je to jen a jen pouhá parodie. Bez většího smyslu nebo nápadu. Tentokrát mě i Jack Black zklamal. ()

ex.it

Nemám ráda Jacka Blacka, ale musím uznat, že pro parodie se skvěle hodí. I když tahle mi přišla o hodně slabší než některé další kousky. ()

cm hardy

Tak opravdu nevím co napsat :D. Naprostá hovadina prakticky o ničem, ale Jack Black a jeho ,,Spider-Man'' zpěv to vytáhli alespoň na 3*. Viděl jsem i větší blbosti :D ()

Sosak

Asi nejslušnější z těch několika krátkých parodií Jacka Blacka. Ne všechny vtipy jsou takový záchodový a celkem se u toho daj pozvednout ústní koutky (řezat se u toho smíchy asi zase ne). Navíc to natočili dost věrně a museli si dát práci, žádná amatéřina. ()

Werde

Nemám zas až tolik parodie v lásce, ale tahle mě nijak zvlášť nevadila.. Tedy dokonce musím říct ,že Black jako Petr Parker mi přivodil úsměv na rtech.. ()