poster

Patrick (festivalový název)

 • Belgie

  De Patrick

 • anglický

  Patrick

Komedie / Drama

Belgie, 2019, 97 min

 • Sayko
  **

  Nevtipná, úchylná "komedie". Belgický snímek De Patrick provází výborná kamera Frank van den Eedena a scénografie, která by dokázala vytvořit naprosto výborný snímek. Takhle to byl jen hloupý film se spoustou pér a koz starejch ženskejch, ne díky, radši knihu. /MFFKV2019/(6.7.2019)

 • frantababaf
  ****

  Mielants je se svým prvním filmem neustále na pomezí mezi komedií a dramatem a je vidět, že v dramatu se cítí lépe. Bohužel to v Patrickovi podle toho vypadá a komediální stránka (absurdnímu námětu navzdory) táhne film dolů. Veškerý humor vychází z jednoho příběhového bodu a děj se jím neposouvá. Neotřelé prostředí a dobře napsané postavy to naštěstí celé zachraňují. Jinak se připravte na spoustu starých svraštělých penisů a chlupatých hýždí. Čtyři s odřenejma koulema. 70% (KVIFF 2019)(3.7.2019)

 • venca163
  ****

  Takova typicka nijak treskuta belgicka trochuuchylarna. To ja mam vlastne docela i rad. Na tema "Svoje kladivo uz nikdy neuvidis" jde natocit i jinej zanr, tak bacha at se nespletete v ocekavani. #kviff (75%)(3.7.2019)

 • Zed70
  ****

  No zase taková sranda to nebyla. Klidně bych slovo komedie ze synopse škrtnul. Jsou tam vtipné momenty. Ale jinak je film docela vážný. To že jsou všichni v každé situaci, i na schůzi, nahatí vám za chvíli nepřijde vtipné. #kviff2019(8.7.2019)

 • vyhnalek
  **

  Výborný námět, zajímavé prostředí, skvěle vykreslené postavičky - spoustu dobrého potenciálu, aby byl divák zvědavý, co se bude dít. A ono se bohužel nestane vůbec nic. Dvě hvězdičky za několik vtipných scén.(6.7.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace