Našim láskám (festivalový název)

• francouzský

Nos amours, À

To Our Loves

Drama / Romantický

Francie, 1983, 95 min

• molotov

Všichni chovají jako kokoti a melou kraviny, nikdy více.(30.3.2012)

Tenhle film, to není nic pro mě. Ale jsem si jistý, že především slečnám se to může líbit o dost víc.(22.7.2010)

Pokus o analýzu rodinných pomerov, OK! Ale od režiséra Pialatovho věhlasu, som automaticky očakával viac než priemer. A ten nebol prekročený ani po obsahovej ani technickej stránke. A tak za najväčšie pozitívum filmu musím označiť sympatickú Sandrine Bonnaire. A keď sa niekto, podobne ako ja pred projekciou, domnieva, že film je kontroverzný, musím konštatovať, že tenduje skôr ku konzervativizmu, čo mu v mojich očiach zvýšilo hodnotu.(30.9.2011)

• Houdini

Zlatý Medvěd - výběr(19.5.2006)

• jhrasko

Hysterické, nevyvážené, staromódne. Film s asi najväčším počtom faciek aký som kedy videl (poväčšinou totálne absurdných).(7.4.2012)

• - Spoiler: Pialat ve filmu ztvárnil výraznou roli otce, který se na konci příběhu nečekaně objeví u rodinného stolu. Tato scéna byla improvizovaná, režisér vstup otce na scénu hercům úmyslně neoznámil. [Zdroj: FNŘ] (hippyman)