Monica Rambeauová, ktorá má za úlohu vypátrať inteligentné zbrane, sa stratí. (Disney+)

Aurus

No,tenhle díl je jako předešlý třetí, druhý a první díl,je podprůměrný. Nevím jestli nějaká epizoda z tohoto seriálu bude Alespoň nadprůměrná. Příběh je podpůrný, postavy nic moc a hudba ujde. Za mě 3,5/10. ()

B.Wilde

Skvělý díl! Tři díly byl takový neutrál rozjezd, který mě až tak nebral, ale tady to začalo být prostě skutečně to pravé ořechové, hodně se těším na pokračování. ()

GilanCZ

Jsme (skoro) v půlce a Marvel nám zatím perfektně ukazuje, že má co nápaditého a originálního nabídnout i po Infinity sáze. Příběh skvěle sedí právě do seriálového podání a za mě zatím velký palec nahoru. ()

tomik99

Epizoda, která svým způsobem nějak opodstatňuje ty minulé. Vracejí se postavy z MCU, efekty jsou filmové a celý feeling ze seriálu je hned o mnoho lepší. Rozjezd byl takový, jaký byl. Nicméně mi nevadil. Nyní víme, že vše je jen iluze a čeká nás opravdu parádní jízda do konce. ()

Skratik

Čtvrtý díl je jistě zatím nejlepší z toho, co jsme z Wandavision viděli. Objasňuje mysteriózní a nejasné scény z minulých dílů a dává skvělý důraz na události "po lusknutí". Některé scény byly doopravdy parádní, např. návrat mrtvých v nemocnici nebo pozorování dění v městečku skrz starou televizi. Zcela a bezkonkurenčně nejhorší bylo cokoliv, co se pojilo s postavou Darcy. Ta byla hrozně umělá, nepřirozená a nepříjemná. Všechny její scény byly trošku cringe a každá druhá věta, co vypustila, mi pila krev. Což je škoda, protože v prvních dvou Thorech byla sympatickým křovím. Za ní strhávám jednu hvězdu, jinak by to byl slušný plný počet. ()

maramashi

Za mňa skvelá epizóda ale stále mi tam dačo chýbalo a dosť ma aj naštvalo že príbeh sa nikam neposunul ale vlastne iba objasňoval cez throwback čo sa vlastne stalo ale aj také epizódy musia byť no ()

ŠpetaMarek

Vetsina lidi bude hulakat jak to byl nejlepsi dil, ale na me byl vysvetlujici az moc. Navrat dvou postav z MCU byl ve stylu: "Ten tam nekdy hral?" + "Aaaa, ta otravná je zpět". Ale jo bylo to fajn, akorat me vadi, ze celé to bylo v postsynchronech natacenych u nekoho v kuchyni. + body za CGI v uvodni scene. ()

HERGImanCZ

Netuším jsem, že je možné udělat méně zajímavou epizodu, než byla ta předchozí. První, co mi po zhlédnutí vyvstane na mysli, je otázka, proč je poslední dobou trendem vytvářet arogantní ženské postavy, kterým to ale vůbec nejde věřit? Úplný začátek epizody je skvělý. Pak ale na scénu přichází paní doktorka srážející vše, co před sebou vidíte, hned o několik úrovní. Možná by to vyřešila změna herečky, ale Kat Dennings ten její povýšený tón opravdu nespolknu. To samé platí pro její objevy, které si cucá z prstu místo toho, aby byla vidět nějaká alespoň pseudovědecká práce. Když přijde na scénu a hned začne na první pokus tipovat správné důvody, co se vlastně děje, nemůže z toho divák dostat žádné uspokojení. Zbytek postav zde představených je asi ok. Nejsou ničím úplně zajímavé, ale věřím, že ještě dostanou prostor, aby se předvedly. Pak tu máme ještě závěr, kde to celé odhalení je naprosto prázdné, protože každému, kdo sledoval seriál do teď, musí být jasné, co se asi děje. Pár vysvětlení toho, co jsme vlastně viděli v minulé epizodě, je fajn, ale zbytek je za mě celkem zklamání. ()

KillHurt

Aaa. 80. léta se nekonají. Vrátili jsme se v čase a dostali jsme pár odpovědí na některé otázky. Wanda a Vision (stejně jako zbytek už známých postav) jsou odsunuti na druhou kolej a prostor dostává Monica a staronové charaktery. V epizodě je několik skvělých momentů, které pomrkávají na celé MCU. Úvodní scéna z nemocnice je perfektní a dodává Monice hloubku hned na začátku. Z Darcy a Jimmyho máte stejný feeling jako ve filmech a prakticky ihned tvoří skvělou dvojici. Tak rekapitulaci a vysvětlovačky máme za sebou. Teď prosím ty 80. léta, nějaký pořádný twist a cliffhanger pro další filmy a budu spokojený. ()

ACDCKL

To, na co se čekalo. To, co Marvel dělá Marvelem. Herecké obsazení z filmů, paráda. Rozpletení v podstatě záhad také, ale fakt mě to bavilo. Zde konečně jasných 5*. ()

hrumsrt

Konečně epizoda, na kterou jsme čekali. Dennings je skvělá a zase to potvrdila! Je celá realita produkcí Wandy ? No vypadá to tak.. Mně tohle napadlo hned na začátku, taky komu jinému by to bylo ku prospěchu? Tentokrát to fakt perfektně navazovalo, žádné nudné pasáže. Jen tak dál! ()