The Music Box

• Slovensko Sťahujeme piano
Krátkometrážní / Komedie
USA, 1932, 30 min

Doručovatelia Laurel a Hardy majú dopraviť nový klavír do domu na vrchu kopca. K domu však vedie vysoké rovné schodisko. (Turiec)

farfalla

Černobílá, zvuková groteska. Hned jsem si vzpomněla na program ´Komik a jeho svět´, ve kterém Laurel a Hardy byli jedními z nejčastějších hostů. Pokaždé zapomenu, že L+H mluvili, i když jenom v krátkých větách. Známý snímek o stěhování piana po dlouhém schodišti. Nervózní pán je třešínkou na dortu. ()

system

Jedna z tech opravdu, opravdu velmi povedenych komed. scenek od Laurela & Hardyeho, aneb navod jak rychle a jednoduse stehovat piano:-) ()

Gagner

Jeden z vrcholných snímků komedie své doby i dlouho po ní. Je to zábavné a dokonce jsem se u dvou scének hodně zasmál :) ()

AxelWers

Legendy filmového plátna Stan Laurel a Oliver Hardy sťahujú piano. Toto nedopadne moc dobre. Alebo až príliš dobre? ()

josieaddms

Skvělé. Tohle je jeden z těch neslavnějších L&H počinů. Někdo by to mohl srovnávat s Patem a Matem, ale tohle má úplně jinou mentalitu. Každopádně, určitě je dobré si od těchto dvou chlapíků nikdy nenechat udělat žádnou práci, protože je pak v ohrožení celé vaše okolí. Smála jsem se, tentokrát opravdu hodně. Nejlepší byla jedna z posledních scén kdy už uklízeli po krabici ve které bylo piano, a nejen že jim to vůbec nešlo, ale ještě u toho naprosto neodolatelně stepovali. Tu scénu jsem si pustila dvakrát. Je skvělý, že to nejsou jenom takoví dva pitomci co umí pouze padat ze střechy a házet na sebe cihly, ale že to jsou talentovaní magoři kteří mají každý svůj gag velmi dobře promyšlený. Opravdu dobrá zábava. ()

topi80

Nedá se říci, že bych se celou dobu smál od ucha k uchu, ovšem při dvou scénách (zakončení hádky s paní s kočárkem a vytírání podlahy) jsem málem spadl smíchy z gauče. ()

Pitryx

Co se dá za třicet minut navalit gagů a gagů. Dnes už to snad ani nikdo neumí, až na pár výjimek. Prostě, nelze jinak než grotesku doporučit. ()

Kenneth

Laurel a Hardy si hrají na Sisyfose a pak na občany města Kocourkova. Oliver když vidí vodu, tak se musí hned koupat. Dům který pracovně navštíví taky nezůstane úplně ušetřen. Není to sice to nejlepší od nich, ale zábavy bylo dost. ()

rashaverak

Nic moc jsem necekal, ale preci jsem doufal ze film bude vtipny, nebyl. Z ucty k historii za jednu hvezdu, jinak cisty odpad, Humor je predvidatelny, trapny, nevtipny. ()

MFZB

Perfektný filmík na pobavenie a ešte k tomu ho vidieť vo farbe, tak parádička. 90%. Idem asi viac filmov s tymito pánmi pozrieť... ()

KIT.HL.JR.

Narodil jsem se v roce 1997 - přesto mě jsem viděl spolu s tátou hodně filmů těchto dvou pánů a opravdu vždy mě dokáží pobavit - podle mě jejich nejlepší film. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /něco nezaujalo - scéna s policajtem nebo tím Profesorem Cholerikem - What, walk around?! Me, Professor Theodore Von Schwarzenhoffen, M.D., A.D., D.D.S., F.L.D..../, + /některé vtipy ale naopak potěšily - urvaný zvonek třeba a nejen to/, hodnocení - lepší než Chickens Come Home, zasmál jsem se rozhodně víckrát, ale zázračné také ne ()