Epizody(7)

Všichni trpí kompletní ztrátou paměti a jestli se vzájemně znali, tak si to nepamatují. Teď musí společně čelit drsným nástrahám svého ostrovního vězení. (Netflix)

DexMASTER094

Ukamenujte mě, ale mě to nepřišlo tak hrozné. V posledních deseti minutách posledního dílu mi spadla čelist. Mám na mysli tu scénu se zrcadlem. Něco takového jsem čekal, ale i tak to na mě poměrně zapůsobilo. Připomíná mi to "Signál z neznáma", po jehož konci jsem se na film začal dívat úplně jinak a z postavy Fishburna jsem dostal husí kůži. Tady je to podobné. Mám rád sociální experimenty, LOST a tvorbu tohoto typu. Chtěl jsem dát 3*, ale protože chci trochu vyvážit podle mě neopodstatněné odpady jiných, tak dávám 4*. ()

dannyyy

Netflixu fandím a mám rád jejich tvorbu, ale něco tak debilního jsem dlouho neviděl. Herci + scénař = tragédie! Abych došel až k poslednímu dílu jsem už musel přetáčet. Dávám jen 1* za audio-vizuál, protože Netflix s Dolby Vision a OLED TV představuje opravdu krásný obraz ostrova. Edit: Ještě pochvala za českou lokalizaci audia, ale u druhého dílu jsem musel přepnout na Eng + Cz titulky, protože dabing mi zde fakt neseděl. ()

Monisek

Podle popisku mělo jít o supr seriál. První dvě epizody ještě jakš takš, i když ty dialogy by i dítě vymyslelo lepší... Od třetího dílu to šlo do kytek. Jako nápad super, ale kdyby se to všechno odehrávalo jen na ostrově a účastníci tak postupně přicházeli na to, co se vlastně děje, bylo by to 1000x lepší. A závěrečné odhalení úplně zbytečné.. Chjo. ()

majo0007 odpad!

Prvé dve epizódy ešte ako tak ušli, bohužial akonáhle sa v E04 objavili Bonnie & Clyde išlo to s logikou deja a správaním sa postáv do (mega)sračiek. Netflixovský průser - Bosworthová & Martinezová v hlavných úlohách a zároveň producentmi... holky, za tie prachy ste si radšej mali nechať otvoriť nechtový salón a security kamera na hajzli v ňom by bola zábavnejšia! ()

Trevor

The I-Land je rozhodne seriál, ktorý premárnil svoj potenciál. Netflix chcel zrejme čím skôr pridať do svojho programu nový seriál s novou myšlienkou, čo sa mu podarilo. Bohužiaľ však tvorcovia pomerne dobrý nápad nedokázali zúročiť, príliš skoro sa odhalila pravda o tom kto stroskotanci z ostrova sú a flashbacky do ich minulosti mohli prichádzať pozvoľnejšie a napätie sa mohlo stupňovať aj úplne inak, ako tomu nakoniec bolo. Obrovská škoda pretože I-Land mohol dopadnúť podstatne lepšie a mohol sa stať veľmi príjemným prekvapením.Nestalo sa. ()

Časové pásmo bylo změněno