Reklama

Reklama

Recenze (6)

JamesConnorG 

všechny recenze uživatele

Dojmy - Skvělé pokračování seriálu. Náš hrdina Steven zestarnul do puberty, svět je naprosto jiný oproti prvního dílu seriálu a představení nové záporačky, Spinel. Příběh je zajímavý a krásné navazuje na konec 5 série, Postavy jsou tu pořád skvělý, jak hlavní, tak i vedlejší. Zaporacka je naprosto úžasná, má svůj dobrý důvod, proč je taková a její Origin je skvělý. Hudba či písničky jsou opět jak ve seriálu úžasné a krásné napsané. Jediné mínus je délka filmu. Délka je Okay, ale očekával jsem film trochu delší. I přes to Steven Universe: The Movie plně doporučuji. Celkové Hodnocení - 85% ()

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele

Steven Universe si prošel vývojem, který je pro dětské seriály, okolo kterých se vytvoří dospělá fanbase, typický - alegorie začaly být velmi heavy, seriál se začal soustředit na lore místo na příběhy, osobně mi to ne úplně sedí a byl bych radši, kdyby si to přes pomrkávání na dospělé odpustilo potřebu se tak moc podbízet fandomu v budování nekonečné encyklopedie, namísto zajímavých konfliktů. Druhá změna byla, že ze samotného Stevena coby pozitivního zvídavého dítěte se stal otravný mesiáš, který ví všechno nejlíp, a ve filmu se to ještě podtrhává tím, že je tu o něco starší, a už nepůsobí jako dítě - takže to je jen teenager se spasitelským komplexem a zásobou facebookových mouder. Taky to, že tři fanatické diktátorky, jimiž organizovaná genocida a totalitní společnost byly předmětem seriálu, se tu najednou proměnily v jakési švitořivé tetičky, které občas přijedou na návštěvu, je... docela zvláštní volba. ()

Reklama

Nawaki 

všechny recenze uživatele

Očekával jsem hodně... a nic z toho se nestalo. Ve vesmíru, kde se realizuje každá možnost v nekonečných variantách neexistuje jedna, kde bych dokázal odhadnout co přesně se stane v tomhle filmu. Ne, že by děj byl nějak výrazně originální, kdo viděl show ví přesně jak to dopadne, ale jednotlivé scény musel napsat někdo s vydatnou dávkou silné drogy kolující žilami. Nezasmál jsem se takhle nejméně 2 roky... ()

Reklama

Reklama