Nastávajúci otec sa dozvie, že pochádza zo šestorčiat, a vydá sa na odvážnu cestu za svojou stratenou rodinou. Úlohy všetkých šiestich súrodencov sa ujme Marlon Wayans. (dixx)

Flopik

Marlona mám rád no toto bolo vážne nudné. Zasmial som sa možno raz, inak je to celkom nuda. Za mňa prešľap. ()

Untentrauer

Máte rádi komedie, kde hraje Eddie Murphy? Máte rádi Norbita? Pak je tohle přesně pro vás, ale je to o kategorii horší. Na Eddieho a jeho převleky to prostě nemá. Je to jen slabší odvar, který jednorázově na chvíli zabaví. ()

BOURQUE

Na jednej strane si cením, že M. Wayans sa snaží zvládnuť až sedem rolí naraz. Na druhej strane však mu vyčítam, že ten scenár je dosť povrchný a samotný potenciál jednotlivých postáv nie je dostatočne využitý. M. Wayans sa snaží napodobniť E. Murphyho, ale zjavne mu to nejde podľa predstáv. „Komédia“ takmer bez zábavnejšej scény. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

dalziel

S odretými ušami, no do konca som vydržal.Popri robote na počítači na sledovnie jedným okom celkom vhodná záležitosť. ()

dustur

Ani neviem, kde začať, lebo premňa je tento film neskutočná kravina, a to filmy z Marlonom Wayansom mám docela rád. Ale toto, mi miestami troška aj pripomínali ešte staršie komédie z Eddie Murphym , alebo z Martinom Lawrenceom, kde si zahrajú okolo šesť postáv v jednej osobe.. Bohužial pri tejto komédii, som sa snad na okamih iba raz max dvakrát zasmial, ale nič viac nič menej.. Ak sa raz budem nudiť ,tak asi si ešte raz pozriem film, ale aj to horko ťažko, lebo tento film zapadá do takej kategorie, že asi nikdy viac... Moje hodnotenie filmu ,je strašne slabá jedna hviezdička.. 1 / 5 ()

JohnZ87

Zoufale nevtipné, nudné, nezajímavé a bez nápadu. K tomu všemu ještě vyloženě protivné charaktery jednotlivých sourozenců a neustálé nepřirozené pitvoření se. Marlon Wayans není Jim Carrey, aby utáhl film svou "obličejovou komikou", která v maskách působí spíš dojmem mentálního postižení. A není ani Eddie Murphy, s jehož legendárním Zamilovaným profesorem jsou Šesterčata srovnávána pravě kvůli počtu rolí, které si ústřední herec vzal pod maskami na svá bedra. Zamilovanému profesorovi (a to ani jeho slabšímu pokračování) či Norbitovi nesahá film ani po kotníky. O to smutnější je, že má aktuálně vyšší hodnocení než všechny jmenované filmy, což lze snad vysvětlit řádově daleko menším počtem hodnocení. Film jsem měl problém dokoukat a zhruba po polovině stopáže jsem se uchýlil ke znuděnému přeskakování scén a upřímně jsem byl rád, když se objevily závěrečné titulky. 20% za snahu. ()

blazma

mám Marlona rád, i přesto že ty jeho parodie a komedie mnohdy spíš skoro vždy nechápu a moc si to neužívám. Tak nějak to vypadá u tohoto filmu. Navíc to podtrhněte tím že hraje všechny ty bráchy a ségry on sám a prostě ne. Tohle je špatný. Takové filmy jde sledovat jenom když jste zhulenej. ()

BlondJames

Kostýmy hezké, ale Eddie Murphy je jen jeden. Pro puberťáky ideální novodobý zamilovaný profesor, pro mě ale trošku iritující přehrávání..Dala bych i tři hvězdy, ale nemůžu, pro mě to bylo až na ty masky prostě podprůměrné. ()

gpx

Vcelku typická černošská komedie plná rasistických narážek. Což samo o sobě není až takový problém jako to, že to není vůbec sranda. ()

SpicyNugget

Nastávající otec se dozví, že pochází ze šesterčat. Svých pět sourozenců nezná a rozhodne se je najít… Velmi slabé. Wayansovy filmy mám moc ráda, má osobitý a velmi sprostý humor, a tady mi to bohužel chybělo. Byl až moc fotříkovský. Ovšem 7 postav zahrál skvěle, za to klobouk dolu a jednu poctivou hvězdu za skvělý výkon. Bohužel mě to bavilo do čtvrtiny filmu, po návštěvě věznice jsem usnula. Když jsem to dokoukala, pokrčila jsem rameny a spala dál. ()

soukyd33

Dobrý, ale hodně ujetý film. Myslím, že tohle se nedá sledovat v normální náladě. Více než jeden sourozenec? Ano, a ještě mnohem více jich bude. Hvězdiček 2 ()

ArgeeMan

Všechno strašně na sílu. Regulérně jsem se nudil. Marlon vaří z vody a jeho zlatá Éra už skončila. Jeho další film jsi už nepustím. Protože má klasickej syndrom vyhoření. ()