Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

Trailer

H34D

Já vím, že Řezník to nemyslí tak úplně vážně a po tomhle filmu to snad musí vědět každý. Samozřejmě i tak není zárukou, že se film bude líbit všem. Je sprostý, nechutný a silně dekadentní... A přesně taková má být i první velká pubertální párty. Řezník zachytil podstatu teen komedií naprosto skvěle, vedle jeho Párty Hárd je vidět, že Superbad a jemu podobní jeli jen na půl plynu. 9/10 ()

Frajer42

Předně chci poděkovat autorovi, že vypustil do světa i online verzi pro nás antisociální případy, kteří se neradi tulí se spodinou v kině. Konečně taky humor na mé mentální úrovni. Marťa je v naši malebné zemičce pomalu jediný tvůrce, který není posraný a nebojí se dělat si prdel prakticky ze všeho, a tak to má být. Marťa ukázal, že i tuctová teen komedie se dá dělat tak, aby to nebyla dementní infantilní píčovina, nýbrž krásný a poučný snímek ze života, kde se každý najde. Skvadra neherců si poradila na výbornou a zejména oceňuji mistrovský tah autora, který se rozhodl polovinu herců platit pikem. Pro mě osobně, věřím, že i pro ostatní, byly rozhodně nezlatějším hřebem scénky, kterých se účastnili oba fotříci vyznávající svéráznou výchovu svých nezdárných dětí - to jsem se regulérně pochcal smíchy. Co vám budu povídat, 60 minut bylo mých 20 čísel v pozoru. Vskutku luxusní podívaná. Takovou porci (brzy kultovních) hlášek nasázet do 60 minut - to teda klobouk a gatě dolů. Jediné, co mi zde scházelo, byl Marťův tatínek v roli tradičního buzeranta, ale to už je drobný detail na tomto mimořádném klenotu české kinematografie. ()

Eldrick

Nejlepší česká komedie od GYMPLu. PÁRTY HÁRD je zjevení na české scéně, kterou by stálo za to regulérně distribuovat do všech komerčních kin po republice, protože si to svou kvalitou, narozdíl od všech těch sračkoidních stokrát omletých vztahových mrdek, prostě zaslouží. Jedná se o poctu americkým puberťáckým komediím se silným pikoidním nádechem folklóru Šluknovského výběžku, se kterou se dokáže ztotožnit kdejaká naplavenina z prdelákova podobného ražení. Martinu Pohlovi se povedlo napsat a zrežírovat nečekaně vtipnou fekální komedii, která má skvěle načasovaný humor (vyplývající z přesně vybraného castingu), skryté pointy, schválně amatérsko-dokumentaristicky vypadající kameru a nostalgický pop-punkový soundtrack, jež právě vylaďuje onen vibe amerických teenage komedií z přelomu milénia, z kterých vychází. Třešničkou na dortu je pak například citace scény z MANDRAGORY. Víc podobně odvážných projektů, u kterých se autoři nebojí vzít koule do hrsti a snaží se s tou zchátralou českou kinematografií něco udělat. ()

luka4615

Těžce nekorektní a zároveň i velmi delikátní záležitost, která si bere na paškál klasické teenagerovské komedie, aby je ve finále přetavila do šílené podívané s lehkým nádechem fekálií a pika. Pokud tedy máte rádi i předchozí kinematografické počiny Řezníka, u Párty Hárd budete opět regulérně brečet smíchy! ()

genetique

Totálny úlet, a pokiaľ ste prežili strednú školu v aspoň trošku podobnom mindsete a niektoré scény vám prídu spomienkovo povedomé, tak vám to nepríde až tak šialené a nechutné, ako sa tu vykresľuje. Ja som sa bavil, aj keď je to amatérske, zvrhlé, ujeté, ale má to gule a hlavne pobaví. A za ten krátky čas ani vlastne nestihne nudiť. 65%. ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (dopita)
  • Film stál tvůrce skromných 250 tisíc Kč. Zhruba polovina částky zhltla postprodukce. (Dlaha)

Související novinky