Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

pornogrind

Hodnocení Párty Hárd jsem si nechával projít přes noc hlavou jestli se něco nezmění a nezměnilo. Za mě jednoznačně zklamání. Znám Řezníkovu hudební tvorbu a viděl jsem i všechny jeho filmy tudíž jsem čekal že se u filmu pochčím smíchy a film na mě bude chrlit jednu nechutnost za druhou a vše bude vyšperkováno výživnejma hláškama. Pro normální lidi to asi bude HARD, ale já nejsem normální( na druhou stranu kdo normální by se na to koukal ). Na můj vkus se tady M. Pohl držel hodně při zemi. Najde se tu sice pár povedenejch scén, pár zajímavejch postav a dokonce se najde i pár povedenejch hlášek, ale přesto tahle párty nedosahuje kvalit jeho starších kousků. Nemůžu si pomoct, ale já jsem prostě čekal větší jízdu. Buď M. Pohl vyměkl ( což si nemyslím ) nebo já jsem čím dál větší hovado a ukojit moje zvrácený touhy je čím dál těžší. Nebo se mi tímhle kouskem prostě netrefil do noty. A evidentně nejsem sám. Protože od včerejška spadlo hodnocení o 5 %. Víc lidí, víc názorů. Doufám ,že jeho další film mě přesvědčí, že šlo nejspíš o špatnou konstelaci hvězd a vše nevyšlo tak jak mělo. PS: Tady asi někdo rád Mandragoru. ()

monolog

Můj komentář číslo 1000. Dlouho jsem přemýšlel, co komentovat, protože si říkám, že to je malý milník. Velký krok v mém virtuálním životě a malý, takřka zanedbatelný krok pro lidstvo. Pro mě je toto nejvýznamnější český film, který mi po mnoha letech opět dokázal, že i u nás vznikají extrémně dobré filmy, že i u nás někdo dokáže vypointovat fór a nezkazit ho, že se tu nemusí točit jen trapný politicky korektní mainstream. Tak od srdce jsem se už dlouho nezasmál. Naprosto dokonalé vykreslení postav, za sebe palec nahoru za bezprecedentní rodiče. Žlutý poplach a Já myslel že se tu prcá naprosto nejlepší postavy... Grundza králem českých cikánských herců. Kam se hrabe jaksemenuje z Mostu. Na nic si to nehraje, jde tam o prdel a je cítit, že tvůrci maji hranice nastavené jen svým názorem, protože si to platí sami. Finální faux pas mě málem sundali ze židle. Neumím si představit to koukat sjetej, to musí být naprostá řachanda... Doporučuji všem, kteří nejsou fundamentální, kteří nejsou bigotní, kteří nejsou prudérní a kteří jsou otevření možnosti, že morálka a mravnost jsou jen lidský výmysl, který nemá ve vesmíru jiné opodstatnění, než se mu vysmát. ()

luka4615

Těžce nekorektní a zároveň i velmi delikátní záležitost, která si bere na paškál klasické teenagerovské komedie, aby je ve finále přetavila do šílené podívané s lehkým nádechem fekálií a pika. Pokud tedy máte rádi i předchozí kinematografické počiny Řezníka, u Párty Hárd budete opět regulérně brečet smíchy! ()

Trevor

České Prci, prci, prcičky majú odo m§a jednu hviezdičku navyše za odvahu niečo tak odporné natočiť v našich končinách, aj keď Češi sú už dávno viac progresívne napchatý v amerických ritiach ako my Slováci. Vyzdvihnutie Martina Pohla ako dobrého, či dokonca renesančného režiséra je podpásovka pre dobrých českých režisérov akým je povedzme Václav Marhoul, musím však jedným dychom dodať že Pohl aspoň vystihol inteligenciu miléniových detí. Človek aby medzi nimi inteligentného jedinca hľadal mikroskopom... ()

JASON_X odpad!

Nejhorší "komedie", jakou jsem kdy viděl, málem jsem u ní chcípnul trapností. Ale vůbec ne proto, že by mě nějak pohoršoval tzv. "fekální humor" nebo "nechutnost", jako většinu zdejších odpadářů. Nejsem upjatý zapšklý šosák s pravítkem v zadku a úchylný a nechutný humor mám naopak rád. Ale tohle nebylo vtipné. Tohle bylo příšerně, neskutečně, až bolestně blbé a trapné. Extrakt filmové amatérštiny a režisérské neschopnosti. Nejhorší ze všeho byli neherci hrající herce, kvůli nim film stojí nejvíc za hovno, takovéhle buranské ochotnické břídilství se jen tak nevidí. Trapných bylo i ca 99% všech rádoby humorných scén i postav, nemá cenu je vyjmenovávat. Takže z opačného konce - scénář má přesně dva světlé momenty: Nejprve když dojde k záměně večírku středoškolských loserů za perverzní fetiš párty; z téhle situace šlo vytřískat spoustu skvělého humoru (nestalo se). A pak jsem se dokonce i jednou zasmál, a to když došlo na incestní homosexuální řitní pich. Ale vtipná byla pouze myšlenka, idea téhle situace, zahráno i natočeno to bylo opět tragicky blbě. Pohlův nepochopitelný tvůrčí pokles, jeho předchozí věci mě většinou dost bavily. ()

• Film stál tvůrce skromných 250 tisíc Kč. Zhruba polovina částky zhltla postprodukce. (Dlaha)
  • Zhruba ve třicáté minutě filmu, kdy hlavní protagonisté jdou uličkou, do nich vrazí dvojice mužů. Toto cameo si střihli Petr Esterka a Petr Purmenský, známí též pod přezdívkami Peťan a STN. (vyfuk)
  • Ve filmu se objeví postava Marka "Krysy" Neděli (Miroslav Čáslavka), který pronese hlášku: „Tak to není všechno.“ Tato hláška je odkaz na dokument Tělo bez duše (1996), který se zabývá zneužíváním chlapců v porno průmyslu a smutným životem mladých pražských prostitutů v 90. letech. Hláškou „Tak to není všechno“ se nechvalně proslavil výrobce českého gay-porna Pavel Rousek (s přezdívkou Krysa), známý svým brutálním a agresivním přístupem k natáčení. Na základě tohoto dokumentu byl později stejným režisérem natočen film Mandragora (1997), ve kterém si hlavní roli zahrál právě Miroslav Čáslavka, který se ve filmu s postavou Krysy setkává. (LucasAbelle)