Psanci: Krvavá mise

• Jižní Korea Beomjoidosi 2 (více)

Uběhly 4 roky od toho, co detektiv Suk-do Ma (Dong-seok Ma) porazil Chena Janga a jeho gang. Nyní Suk-do a jeho tým dostali nový úkol – přivést podezřelého, který uprchl do Vietnamu, zpět do Jižní Koreje. (mikki089)

BOURQUE

Jednoduchý B-čkový scenár, ktorý vďaka výkonu a charizme Dong-seok Ma dostáva väčšiu (divácku) pozornosť. Bojové a akčné scény nie sú ničím prevratným, ale v niektorých prípadoch prekvapia svojou krvavosťou. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

Kingjiri

Prvotina The Outlaws mě bavila víc. The Roundup je (v porovnání s jedničkou) víc kriminálka než akční biják, takže akce nebylo tolik, humoru bylo o něco míň a záporák taky nedosahoval kvalit z minula. Ze začátku mě docela nadchla část z Vietnamu, která byla nakonec celkově vcelku fajn, ale v Jižní Korey se už toho pak moc zajímavýho neodehrálo. Na jednu stranu cenim, že se šlo trochu jinou cestou než minule, ale pokud něco pěkně funguje, určitě bych se nezlobil, kdybych ještě jednou viděl "more of the same". Nicméně opět musim ocenit, že i přes jihokorejskou produkci působí film poměrně "evropsky", tři jistý hvězdy. ()

Vämpiriüs

Povedená akční jízda s adekvátní špetkou humoru, která dostává správné dávkování všeho potřebného. Sice se jedná o druhý díl, ale neodkazuje se na něj a tedy v příběhu zde jeho neznalost nevadí. ()

DonBraso

Dobrá akčňárna, která vytáhne i kousek humoru. Choreo sice není revoluční a určitě ne úplně do detailu vymyšlené, ale sekáčky jedou na plný kvalt. Občas sice film zabřehne do módu pojďme kecat, ale v tom si film pomůže vždy střihem na záporáka a jedeme zase dál. Neviděl jedničku a skočil rovnou po dvojce, ač dvojka byla dobrá, popravdě nevidím důvod to střelit znova.75% ()

xxmurphyxx

Je to dobré a dobré je za tri. Kórejci vedia aj lepšie, o dosť lepšie. Nevýhoda filmu je, že sa až moc spolieha na charizmu Dong-seoak Ma, ale aj keď je mega sympaťák ani on nedokáže uniesť celý film na svojich mohutných ramenách. Chcelo by to sa viac povenovať postavám, rozvinúť ich motív a nasekať tam ďaleko viac akcie a hlavne akcie, ktorá má väčšie gule. Ale film to rozhodne nie je zlý, to ani náhodou, akurát, že človek je už po toľkých rokoch s Kórejcami rozmaznaný a očakáva od každého ich filmu top kvalitu. Našťastie tempo plynie dobre a film je prepchatý hláškami, ktoré fungujú, takže na fajn odľahčený večer plne postačujúce. ()

Kushina

Druhý díl v duchu toho prvního. Je to zkrátka slušná korejská akční blbina. Příběh ucházející, akce nadprůměrná, hlavně co se soubojů s noži týče a Dong-seok Ma roli tlustého drsného detektiva umí zahrát na výbornou. Tohle prostě neurazí. 70% ()

Rian_witcher

Lehký pokles kvality oproti prvnímu temnějšímu případu. Na můj vkus příliš šaškující kapitán kazil celkový dojem. Ale stále je velkým plusem styl boje Dong-seok MA. ()

HanzoBureshi

Naprosto skvěle nadupané pokračování, které by mohlo být příkladem několika jiným sequelům. Snímek si totiž drží svoji laťku kvality akce a zábavy. V podstatě se jedná o to samé, ale je to tak jinak podané... Začátek opět nabídne parádně zábavnou situaci, abychom byli skvěle naladěni. Poté přijde to hlavní, a to Dong-seok Ma a jeho zájezd do ciziny, kde to nabírá velice skvělé tempo, které opět funguje až do konce. Líbí se mi, že ať už se jedná o akční stránku nebo komedii, tak v těchto situacích se mohli trochu předvést i ostatní postavy, jedná se tak o lepší poznání sympatického týmu. Jen záporák byl trochu slabší. Film má velice jinačí příběh, ale je procházen skrz známe postavy nebo situace nebo fóry, takže místnost pravdy opět velice pobaví. Více zábavné, ale méně temné. Mé hodnocení: 8/10 ()

vinducha

Nezastavitelný cvalík detektiv Ma Seok-do nahání únosce a vraha korejských turistů .  Parádní jízda od začátku do konce. ()

mdf

Dalo by se říct jako korejský Bud Spencer, ale tady ta dvojka mi připadala taková utahaná, někdo jak tady píše,že se tam furt něco dělo, tak jsem asi koukal asi na křemílka a vochomůrku,pořád se tam hlavně jenom mluvilo a mluvilo a prvních 40 minut tam byla jedna bitka a nic,pak honička,autobus a konec,nevím z čeho jsou tady všichni tak odvařený. ()

Zaks

Opäť neskutočne výborná akčná režba. Dvojka skoro lepšia ako jednotka. V istých častiach určite, záverečný autobus neskutočný. Dúfam, že sa dočkáme aj ďalších pokračovaní. ()