Díra

• Španělsko El hoyo (více)

bartos93

Díra je klasickou ukázkou toho, jak skvělý film, s originálním konceptem, dokáže zabít špatně upečený konec. ////SPOILER: Mnohem větší smysl by dávalo kdyby jako poselství sloužíl dezert Panna Cotta. Ten závěr s holčičkou byl prostě tak vycucaný z prstu, tam nedávala jediná věc smysl, proč by zrovna ona měla být poselstvím, na tu plošinu jí přeci mohlo napadnout stoupnout kdykoliv. Projev sounáležitosti by přece dával mnohem větší smysl poslaným dezertem, kdy by ti nahoře viděli, že se celá díra dokázala podělit o jídlo.//// ()

AtemuLukas

Tak tenhle film opravdu překvapil a to v dobrém. Konečně tu je horor, který má originální myšlenku a jenž se pozvolna odkrývá jak ubíhá film. Film trochu připomíná Cube, ale tady spíš, než o pasti jde především o vývoj charakteru postav. Je tu krásně vyder, jak se člověk mění v beznadějné situaci. Film dokáže zaujmout hlavně tím, že má jednoduchý koncept a pomalé tempo. A do toho je vždycky vhozený malý zvrat, díky kterému divák udrží po celou dobu pozornost a čeká, jak to dopadne. Hodně se mi i líbilo, že jsem nedokázal předvídat konec filmu. Dávám 78%. ()

Prck4

Tento film se hodí zejména k Veltýnskému zelenému z naší vlastní žumpy. Nebudete-li mít chuť máte možnost pomalu jíst vašeho červy se hemžícího spolubydlícího, který měl to štěstí, že je už konečně mrtvý. Nevhodné pro všechny duhaře, komunisty a hlavně pro vegany. Chuťovka za 4 pračky whirlpool. ()