Reklama

Reklama

Muž se třema rukama

  • Česko Tříruký muž (neoficiální název) (více)

Obsahy(1)

Příběh muže, který je přes den úchylným popelářem a po večerech se snaží dělat komika. Lidé na jeho výstupy chodí ne proto, že by byl dobrý komik, ale proto, že mu vyrostla na zádech třetí ruka. Podstatná část filmu se však odehrává na smetišti, kde je svým pánem. (Terva)

Recenze (10)

charge 

všechny recenze uživatele

Muž se třema rukama, jo je mi to jasný. Story o dvou popelářích, kteří se chtějí prosadit ve světě showbyznysu, resp. jeden z nich jako stand-up komik, ale moc jim to nejde, zlom nastává až s rašící třetí rukou na zádech. Jako zajímavý, ale mizerně zpracovaný, navíc v divným surrealistickým prostředí, který se zrovna taky dvakrát nepovedlo a nudní herci (i se třetí rukou), snad jen vedlejší postavy jako agent či majitel baru přinesly do tohohle veledíla trochu energie, jinak celkově chcíplý až bych brečel. Dva body za nápad s přihlédnutím na pravděpodobně poloprofesionální možnosti a bezprostřední odvážnost filmařů. ()

Paldini 

všechny recenze uživatele

U nás tenhle film kdysi běžel pod názvem Muž se třema rukama, a to dokonce na televizi Nova. Bylo to v době, kdy se nějaký nákupčí programů rozhodl nebo spíše vsadil s kamarády v hospodě, že se mu podaří na tuto televizi propašovat několik dost nechutných úchyláren. Tohle byla jedna z nich. Film vypráví o cestě komika ke slávě. Jenže komik není vůbec komický a lidi se na něj chodí dívat jen proto, protože mu na zádech vyrostla třetí ruka. Přes den se komik živí jako popelář a vlastně na smetišti se odehrává podstatná část filmu, a i proto se dočkáte marasu největšího kalibru. Např. když popelář najde na smetišti mrtvolu tak ji nejprve ojede, ženy, které se ve filmu objevují mají okolo 200 kg, což by nevadilo, kdyby tam nebyly polonahé. A zejména Bill Paxton v roli komikova kámoše si musel natáčení 'užít'. Kdybych měl zahrát to, co zahrál on, tak asi permanentně zvracím. ()

Reklama

Mr.Apache 

všechny recenze uživatele

Ano, takové filmy se jen tak nevidí. Přes všechen humus a obskurno je Muž s třema rukama skutečně vtipné a mně sympatické freak show, které jde bez rozpaků proti hlavnímu proudu. Dělá si šoufky úplně ze všeho, ale nepoužívá k tomu trapných metod bláznivých parodických komedií, tak oblíbených u průměrného publika. Jede si po svém, bez milosti, undergroundově, a je mu úplně jedno, jak moc z toho bude pan Novák v prdeli (o paní Novákové nemluvě). Pro milovníky šíleností všeho druhu jasná povinnost. [Bill Paxton u mě už před časem zabodoval jako Severen z Near Dark. Po roli třeskutě úchylného popeláře v Dark Backward a režii Frailty si jej jako opravdu nebojácného umělce vážím ještě víc.] ()

Stumbleine 

všechny recenze uživatele

Jak píše Paldini=D Ten večer si pamatuji jako včera. Bylo nám někdy v polovině devadesátek okolo deseti let, když mě a kamaráda nechali rodiče na silvestra samotné doma. Téměř celý večer jsme pařili na kompu slavnou strategii "Dunu 2" , bo alkohol ještě nepřipadal v úvahu a někdy uprostřed noci si sedli k televizi. To co jsme viděli nás celkem poznamenalo=D V první řadě nás jako děti (v době kdy nebyl internet) rozhodila scéna na smetišti s popeláři a jimi nalezenou mrtvolou mladé dívky..z toho jsme vydedukovali, že se film nyní začne otáčet okolo vyšetřování oné vraždy. Ovšem ve chvíli, kdy začal popelář té hnijící mrtvole olizovat bradavky, bylo nám jasné,že ve tři ráno na silvestra nepustili na Nově zrovna obyčejnou kriminálku=D Tento film jsem viděl naposledy právě jako dítě, ale dodnes si pamatuji pár extrémních scén, jako byly třistakilové kurvy popelářů, eventuelně svačinka Billa Paxtona, když si vyndal kuře z lednice. Extrémní záležitost=D ()

movie 

všechny recenze uživatele

Jeden z top hereckých výkonů Billa Paxtona se odehrál v obskurní, nekonvenční a pořádně špinavé černé komedii. Jestli chcete vidět mistra v jeho ryzí tour de force, tak si dejte THE DARK BACKWARD. Příběh špatného komika, který zažije svých 15 minut slávy až v momentě, kdy mu na zádech vyroste třetí ruka. Čehož neváhá okamžitě zneužít jeho nejlepší kamarád, popelář a amaterský harmonikář Bill Paxton. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama