Série(2) / Epizody(20)

Primal nám nám představí spojení dvou rozdílných světů a vznik jednoho nepravděpodobného přátelství. Lidé jsou na počátku své evoluce. Dinosauři se blíží konci své existence. A přesto mezi člověkem a dinosaurem vznikne přátelství svázané tragédií. Jen spolu totiž mohou přežít v tomto násilném rodícím se světě. (topr harley)

Recenze uživatele MnamBuchta k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2019) (S01)

Skvělý animovaný seriál který využívá dobu kamennou na maximum a proto se tu třeba vůbec nemluví což mi ze začátku přišlo hrozně zvláštní ale pak si uvědomíte že právě tím je tento seriál speciální a místo mluvy se více zaobíra na důvěru postav a jejich komunikaci skrz pantomimu a křičení což někdy vyvolá velice vtipnou scénu. Na to že animace je poněkud jednoduchá tak se na ni velice příjemně kouká a akční scény skombinované s touto animací vám vyrazí dech a vy budete sledovat s otevřenou pusou. Jednotlivé díly na sebe krásně navazují a postupně rozvíjejí vztah našich dvou hrdinů. Super animovaný seriál a určitě doporučuji 8/10 ()

Rage of the Ape-Men (2019) (S01E05)

Zatím nejlepší díl a naprostá animovaná bomba plná extrémně nařvaných akčnich scén a emocí 10/10 ()