Vánoční příběh (TV film)

USA, 1996, 86 min

Alan Myerson

Lee Holdridge

Axel Hubert

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

Už si nevzpomínám, jak se snímek jmenoval v české distribuci. Každopádně je to hezká vánoční romance v tv produkci, v hlavní roli sympatický David James Elliott, který se tak nějak pořád drží televize a mě by docela zajímalo, jak by ustál na velkém plátně!(28.11.2006)

Pohodový vánoční odpočinkový film, který jsem poprvé viděl jednou na Štědrý den a nyní jsem si ho po nějakých dvou letech s radostí připomenul. Už tehdy se mi film líbil a stále jsem na něj myslel, a protože jsem byl tehdy prozíravý a nahrál jsem si ho (byť ho mám jen se slovenským dabingem), tak jsem si ho mohl o letošních Vánocích připomenout. A opět mne velmi zaujal a opět jsem se přesvědčil, že se jedná o nadprůměrný vánoční film, který je velice pohodový a prostě úžasný. Vlastně v něm jde o to, že vdova Judy, která má šestiletého synka Tima, zakoupí z firemních peněz bez vědomí šéfa pro jedno focení drahý elektrický vláček. Ač je upozorněna, že ho nelze vrátit, tak ho přesto druhý den vrátit jde. Povede se jí přesvědčit prodavače Stevea, aby jí vrátil peníze, jenže on díky tomu přijde o práci. A tak si spolu s Judy vyjde na oběd a pak jí pomáhá s nákupem dárků. A ještě několikrát se budou muset díky náhodě potkat, aby pochopili, že se vlastně milují. Tohle je pro mne jeden z těch filmů, který jsem si zamiloval už po prvním skouknutí a který určitě ještě několikrát v příštích letech o Vánocích vyhledám. Pokud máte rádi vánoční filmy a máte možnost tento film vidět, tak se na něj určitě koukněte, pokud máte kromě vánočních filmů rádi ještě filmy romantické, jako já, je pro vás tento film přímo stvořený. Já jsem s ním spokojený a dávám nadprůměrné čtyři hvězdičky.(29.12.2008)

Nieže by to bol nejaký zázrak, ale má to ten správny mix vianočnej apatie a romantiky. Je to zábavné, má to sympatických hercov. A aj keď sa to zdá neuveriteľné, postupne sa z tohto filmu stáva vianočná klasika... Prečo nie...(22.12.2008)

Příjemná vánoční romantická komedie :) Moc se mě líbila. A hercům to slušelo. Super oddechovka na Vánoce.(17.12.2006)

Pekné, romantické a je trochu neobvyklé vidieť Davida Jamesa Elliota bez unifomy.(22.12.2006)