Ochrnutý muž si na pomoc vycvičil opici, ale u zvířete se začne objevovat nečekaná zloba. (oficiální text distributora)

djbarrel

Z pohledu hororu teda moc nefunguje, ale jako scifi celkem ujde. Film není moc originální, samozřejmně až na opici. Jinak zajímavější je část kdy je opice "hodná" a provádí v domácnosti spousty úkonů. Část kdy je "zlá" už tak povedená není a je trochu přehnaná. Chvílemi jsem měl pocit, že se herci na place utkávají s gorilou a ne malou opičkou. Celkem slušný film, ale prospěla by kratší stopáž, protože film se neskutečně vleče, přece jen se toho vlastně moc neděje, rozhodně ne tolik, aby to obsáhlo takřka dvě hodiny. 65 % ()

numan

Výborný "osmdesátkový" film, který ani po dvaceti letech neztratil nic ze svojí síly. Ačkoliv v něm nenajdete lekačky ani potoky krve, má i po letech neuvěřitelnou sílu. Vůbec bych se nedivil, kdyby se už někdo v Hollywoodu chystal spáchat remake. Na rozdíl od spousty horrorů tady skutečně herci hrajou a režisér režíruje - není to jen stupidní řezání šlach, ale fikaný příběh s uvěřitelnými postavami, které nejsou ploché a nechovají se jak hovada. Tomu klukovi budete opravdu fandit (u většiny slasherů to mám naopak - modlím se, aby už ty trubky někdo konečně podřezal a byl pokoj :o)) a otrávenou zdravotní sestru i s její andulkou upřimně nenávidět. A tak to má byt. Prostě to celé funguje tak jak má - a to vzhledem k úrovni většiny podobné produkce není málo. ()

Mark1983

Tento film mě především lákal ohledně tématu vraždící opice,ale nakonec jsem zjistil,že se jedná o průměrný film,který jsem si představoval úplně jinak.Zadíval jsem se,to ano,ale víckrát ho už vidět nemusím. ()

mistrpropr

no tak to se podle mě moc nepovedlo, to že jsem čekal vražednou opici trochu větších rozměrů a daleko větší krvák, je jiná věc, ale opici která píchá injekce, hází fény do vany nebo upaluje lidi je fakt moc...:) film bych zkrátil tak o hodinu minimálně. jedna * za tu opici, která, když teda zrovna někoho neupalovala nebo neočkovala, byla hustá. 2* je za to jak libově si s ní ten týpek ve finále vytřel prdel:) ()

Duffson

Jakoze rly?! Toto nekdo bral vazne a nebo snad se u toho mel i bat? Podobnou kktinu sem dlouho nevidel, jedna hvezda za opici prekvapeni na operacnim sale.. ()