Ano, trenére!

Reality-TV
Česko, 2015, 50 min

Účinkují:

František Straka

Charismatický trenér František Straka přijíždí do severomoravské vesnice Holasovice zlepšit úroveň místního fotbalového klubu. Poznává tu nejen fotbalisty, ale i jejich rodiny a místní svérázné figurky. Zkrátka vesnický život takový, jaký je! (TV Prima)

simp23 odpad!

I takhle se dají vydělávat peníze! Franz přijede, sdělí týmu zásadní informaci, že je dobrý se před tréninkem rozcvičit, zadá úkol, aby skončili do pátýho fleku a nashledanou. Pak se vrátí, pochválí borce za bojovnost a konec.... :D :D :D Tohle néé, to přece nemůže PrIma myslet vážně. ()

Aleix odpad!

Tak tohle je velká trapárna. Franta Straka je děsnej i jako spolukomentátor natož ve vlastním pořadu. Hodně nepovedený . ()

prochy10

no, co na to říct, čekal sem bombu a konečně něco, co osvěží večerní vysílání mezi těmi všemi seriály, ale bylo to totálně o hovně!! nápad super a potenciál velkej, ale absolutně se nic nestalo, byl to jen dokument o vesnici a nic neříkající tlachání hoven, čekal sem, že to bude mít podobnej cíl a záměr jako Ano, šéfe!, že Franz poradí, odtrénuje, zlepší tým, někam ho posune atd. ale vůbec nic se nestalo, jen se tam třikrát zajel podívat a konec.....zklamání a jedna hvězdička pouze za účast Kaisera Franze!! :D ()

vozralec

Úvodní díl byl tragický, jelikož tam Franz skoro vůbec nebyl. Další díly mají stoupající tendenci. Naspeedovaný Franz projevuje svoje emoce. K tomu připraví oblíbený tataráček. Ano, Franzi! ()

topi80

Ale jo, Franz je blázen a fotbal je ta nejdůležitější věc na světě, důležitější než zaměstnání a důležitější než jít na pivo a utužovat vesnický kolektiv. To všechno beru a přesně kvůli tomu by ten pořad měl fungovat. Jenže nefunguje. Straka tam v podstatě dělá kašpara svým mimoňstvím (v dobrém slova smyslu), ale pořad nemá žádnou dramaturgii. A tak Franz chodí od domu k domu, seřve fotbalisty u piva, vynadá starostovi, že se víc stará o místní školu než o fotbalový klub... A jednotliví aktéři plkají řeči o nějakých gólech v pralesní lize, jak je do toho třeba dávat srdíčko a podobně. Nemá to spád a k ničemu to nevede. Franz je ten poslední, kdo by za to mohl. Snaží se, jak může, ale z tvůrců pořadu je asi jediný. ()

SmoldaMara odpad!

Vezmu již fungující a oblíbený koncept, změním jméno a profesi. Ovšem, ještě budu dělat jaká je to velká ikona něčeho - jaksi to asi nefunguje, ale co alespoň ne jeden díl se podívá každý a mít ředitelem na primě Železný, tak to by nebyly pěkné koláče pouze na košilích jistého sportovce - moderátora. Mimochodem si myslím, že trenér, který mění ob měsíc zaměstnání nemá mandát radit ani pralesní lize. PS: Bude následovat Ano, Paní prostitutko? ovšem koho tam obsadí a jaké nešvary tam najdou, to již nechme scénáristům z primy, nebo to převezme jiná TV?. ()

Romeroo

Franz dělá vše proto, aby si ho fotbalová veřejnost vážila zase o stupeň míň. Hrůzná bramboračka z vesnického fotbalu postrádající hlavu a patu. Do toho Franz, který se sice snaží, ale do persony vhodné pro tento druh pořadu má opravdu daleko.... ()

j@hn odpad!

Jak pravil Míra Bosák po jednom nepovedeném repre matchi: "truchlohra skončila, vraťte nám vstupný" .. k "dokonalosti" chyběl už jenom tataráček (a možná drobet kolumbijského sněžení :) ) ()

Gloory

Nejlepší bylo když se ten dement ptal v nějaké vesnici u Ostravy jak to mají rozdělený v tom komu fandí - jestli 50% Spartě, 50% Slavii, nebo jich víc fandí Spartě........no, holt je to znalec - a samozřejmě nejúspěšnější trenér repre všech dob.... Ale kdyby se taková reality show udělala pořádně, tak by to mohlo být celkem dobrý - ale to v našich vodách zřejmě nehrozí.... ()

Oggy007

Jsem presvedceny o tom, ze 99% z vas, kteri tady pisete o Strakovi ty hovna, o nem skutecne hovno vi. Ale ted k veci. Ten porad se opravdu nepovedl. Vzhledem k tomu, ze fotbal mam rad, cekal jsem ze by to mohlo byt zajimavy, ale ako by povedal Habera v superstar: To bolo uplne na hovno. Take to velke smradlave hovno ()

oskiii odpad!

Totálně o ničem. Vůbec nechápu podstatu tohoto pořadu. Název nekoresponduje s obsahem. Franz nic nepředvedl, nic neudělal. ()