Risk

Bývalý člen speciálních jednotek žije poklidný život se svým synem Taylorem (Matthew Garbacz). Vše se ale změní ve chvíli, kdy je Taylor unesen záhadným Mzamem. Mzamo (Mario Van Peebles) po Nerovi (Scott Adkins) chce, aby odstranil konkurenty zločineckého sindikátu. (mokki5)

iXtr3m3

Výrazne lepšie resp. akčnejšie a "fight-ovejšie" ako Legacy of Lies, ale stále len taký šedý a nudný Adkinsovský priemer. Ak rýchlo neurobí nejakú hitovku ako bola séria s Boykom, tak až na občasné výstupy ála Tripple Threat alebo Yip Man 4 už veľa priestoru na "väčšie mútenie vody" nedostane. ()

Adramelech

Nepříliš sofistikovaný, leč přesto koukatelný oddechový akční film. Vzkaz pisateli anotace: Správně se píše syndikát, nikoli sindikát, intelektuále! ()

Strandmon

Mám rád akční béčka a Scott Adkins je absolutní mistr v tomto oboru. Klasická one man show s hloupočkým příběhem, několika skvělými akčními momenty a vcelku zajímavým zaporákem. Príma program na nudný večer bez velkého přemyšlení. ()

Hapretor

Adkins zase boduje ... ve stáji se svázanýma rukama ... neuvěřitelný, co ten chlap dokáže ... rychlý, tupý, vtipný, zábavný ... Florentine mě baví ... přesně to pravý na brainwash a relax ... ()

BOURQUE

Klasický scenár B-čkových filmov, ktorý je oblečený do nie príliš dobre nakomponovaných akčných scén (nedostatky nemá na vine Scott Adkins). Vedenie príbehu a (niektoré) „herecké“ výkony – bez komentára. Opäť jeden z podpriemerných filmov Isaaca Florentina. Osobné hodnotenie: 54% (*) ()

Nix

Takový trochu lepší průměr od Adkinse ve spolupráci s Isaacem. Akční scény jsou fajn i mne bavil Mzamo, ale jako občas to působilo dost levně a taky některá ta vata tam bejt nemusela. Ale ve výsledku to nebylo zase tak strašný, Scott to umí hůře. ()

Shitonit

Vyvražďovací blbost. . někde kolem desáté minuty, po předchozí urychlený seznamovačce, nastává zlom, a celý to je dále pouze o sledování megasuprmana, jak v zájmu záchrany syna, nechává rozeznít své vnítřní pudy kombinovaný s nesmrtelností a nesmrtelním fajghtpawrem, čímžto uvádí diváka v pocit totálního uspokojení nad smrtí všech špatňáků co se filmem byť jen mihnou. ()

Mamlas

Úplbě debilní film s toporným Adkinsem v hlavní roli. Scénář nestojí za komentář, děj lineární a primitivní ve stylu 1 proti 150, zn. všechny pobít. Skoro na dno to ještě stahují srdcervoucí vykecávačky se synem. Hloupé a nezajímavé. (12%) ()

johnsnow

Florentine a Adkins v kope sú zárukou akčnej mastenice. A to som aj dostal týmto filmom. Súboje skvelé, prestrelky dobré, krvavosť fajn, len ten koniec my prišiel taký trošku nedomyslený, respektíve zle spravený. Inak ale spokojnosť. 4* ()

Mikecat

Opäť menej je niekedy viac. Príbeh celkom silný, aj scenár by ušiel. Výborný akčný Adkins namotivovaný únosom syna tajomným mexikáncom tzv.diablom plní pokyny čistky kartelu cez telefón. Prvé dve úlohy výborné, ale posledná hacienda bola streľba na živé terče bez štipky reálnosti. Zaujímavá zápletka s vládnym predstaviteľom a pekne ukázaná ľudská stránka diablovej partnerky pre dieťa v zajatí. Strašne ma nasierali tí tupí diabloví mexikánci sledujúci a pokyvkujúci hlavami Scotta v akcii cez kameru na jeho veste, ktorá mohla byť spravená podstatne reálnejšie. Uvidíme tu odhalené prsia v nočnom klube na pár sekúnd avšak bez nejakého zaujímavého tanca alebo vlnenia. Záverečná scéna Scotta so synom - perfektná. ws ()

Domas88

Jen kvuli Scottovi.. Jestli to půjde dál, tak na filmy sním se nebude dat dívat. Van Damme tě dobře naučil, ale 90 leta jsou už pryč.. ()

Sefik odpad!

Tohle fakt nešlo. A to mám Adkinse rád. Připomíná mi mládí a akční bojové filmy, kdy hlavní hrdina pobil vše, co mu stálo v cestě a nakonec dostal i hlavního soka. Bohužel je rok 2021, a aby bojovka přežila, musí mít i jiný potenciál, než pouze záporáka s desítkami pseudorváčů okolo a jednoho bijce, který je odstaví jednoho po druhém. ()

Kushina

V celku ucházející akčňák s Adkinsem, který rozhodně neurazí, ale ani nijak extra nenadchne. Ve filmu je vše, na co jsme od něj zvyklí, skvělé boje a spousta střílení, navíc se k tomu přidalo pár úkolů jako v GTA a z pohledu první osoby přes kameru to byla v celku zajímavá podívaná. A konec? Proč ne, ne každý záporák musí nutně umřít. 55% ()

princeznaaur

Proč mám pocit, ze kdyz adkins ma hrát nastvaneho a ustraseneho tatku,tak se tvari tak pripitomnele,jako by se usmival. No kamera za nic nestala, spis strilecka nez boje. ()