Reklama

Reklama

Zvěř

(studentský film)
  • angličtina Wild Game (festivalový název)
Trailer
Krátkometrážní / Mysteriózní / Komedie / Horor
Česko, 2019, 21 min

Mysteriózní komedie o dívce, třech myslivcích a jednom divokém praseti. (ČSFD.cz)

Videa (1)

Trailer

Recenze (6)

petrsv 

všechny recenze uživatele

Sice fajn zahráno, ale tvůrci si asi neuvědomili, že divák není vědma, aby si domyslel, co tím chtěl básník říci. Nevyvážený zvuk - hudba řve, hercům není rozumět, naštěstí tam byly anglické titulky. ()

Vančura 

všechny recenze uživatele

Celou dobu mi to přišlo strašně super, a jediné, co kazilo dojem, byl nevěrohodný děj. Nevěřil jsem prostě vůbec zápletce, že by nějaký kluk nechal svou holku jet samotnou na takové místo, a už vůbec ne tomu, že by ji tam nechal přes noc s 3 cizími muži. Přesto jsem byl zvědavý, kam se to celé vyvine, abych byl nakonec v závěru strašně zklamaný, protože jsem ho prostě nepochopil - není tam ani vysvětleno, kam zmizeli ti dva, ani co se stalo ve scéně, kdy Karel vstoupí do Janina pokoje. Takže mě to asi vlastně trochu nasralo, protože tyhle otevřené konce považuji vždy za výsměch divákovi, který tomu věnoval svůj čas, a přesto se v závěru nedočká úlevného rozuzlení. ()

Reklama

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele

Za tímhle filmem musí být nějaká zajímavá historka a nápad, zřejmě by bylo hodně záživné se o něm s tvůrci bavit. Vlastně to působí přesně jako ten film, o kterém tvůrcům nedojde, že divák nesdílí jejich napojení na látku a je potřeba nějak navázat kontakt. ()

Bebacek 

všechny recenze uživatele

Ztracená Karkulka Janička a tři weird as fuck myslivci. Nápaditá inovace příběhu o dívce v červeném, která se ubránila všem prasatům tohohle světa. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama