Nastala chyba při přehrávání videa.
 • fricek12
  ***

  Taková pšonská Amerika, ach prohánět se tak v naleštěné Volze noční Warszawou... Talent show je originální téma na komedii. Když se přenesu přes ten polskej pop a fakt, že Simon Cowell vypadá jako českej šampónek Lukáš Chromek, docela to ujde. Jinak dát v Superstar za Chandelier nějakou místní odrhovačku typu "Neumíš kochať" fakt nechápu :-)(6.3.2021)

 • Malarkey
  ****

  Původně jsem si film pustil jenom proto, že jsem měl chuť na něco polského. Začátek mě navíc vyděsil a tak jsem se bál, že tohle bude průser jak vrata do stodoly. Po první čtvrt hodině, kdy se to pomalu a jistě rozjede, jsem ale začal měnit názor a i když je v tomto filmu všechno dramaticky naprosto klasické, včetně happy endu, tak musím říct, že se mi to vlastně docela dost líbilo. A to i přesto, že hudba je vlastně hrůzně průměrná. To vykreslení postav tu ale nemá chybu. Julia Kamińska je kočička, což je snad každá polská herečka a Tomasz Karolak jako hudební polská legenda a morous jak hovado vytváří parádní protipól. Za mě tedy moc pěkné filmové překvapení a asi to nejlepší, co jsem kdy viděl na téma hudebních reality show. Ameriko máš se z čeho učit.(7.1.2021)

 • bearmeedek
  ****

  Já vím, trochu jsem to hodnocení přepálil, ale mám k tomu své důvody. Ostrá je film na téma, které bylo už natočeno asi 99x. Kdyby byl tento příběh natočen např. v USA, byla by to určitě sra.ka a ani bych to nezkoušel. Bohužel i případná česká verze by dopadla příšerně. Tohle polské vydání bylo oddechově snesitelné, místy i humor. Místy zkratkovité, což bylo jen plusem. Dokonce matka a dcera nebyly vůbec škaredé, což nezapadá do světových podmiňovacích tabulek. Dále žádné boubelky, homodlaci ani pestrá plejáda barev kůže třeba jen statujících postaviček. Na konci se tam sice trochu té Ameriky vloudilo, no co naděláme. Důležité je, že spousta filmů dokáže pokazit večer a to se tady nestalo.(6.12.2020)

 • Arsenal83
  ***

  Snáď už päťdesiata verzia filmu superstar a x-factoru, tentokrát v ľubozvučnej poľštine. Nie je to nič nové a preto film dobre to funguje len sčasti a to vo fáze rodinnej drámy a sčasti komédie. Ale celé to okolo, tá hudobná súťaž, niekedy to bolo až trápne to hlasovanie a zásahy réžie. Film nedokázal prekročiť svoj tieň, ale splnil svoju úlohu. A za všetko chválim najviac ten záber na haváriu, zrazenie autom. To si tvorcovia celkom dali záležať.(7.12.2020)

 • Maximilianus
  ***

  Poliaci opäť idú, a tentokrát pretvorili do vlastnej podoby tému už párkrát videnú v iných filmoch. Tu však funguje talentová súťaž iba ako pozadie, a reálne ide o úplne inú, tiež obohratú tému, a to o nepoznaného rodiča a opustené dieťa. Keby na konci pritvrdili a urobili z toho drámu, bolo by to originálnejšie, takto ide o príjemnú oddychovku. 6,7/10.(21.1.2021)