Epizody(15)

darkchipmunk

Nevim, jak vy, ale já to mám na streamu jako film. Celkem ohranej koncept vykořisťovaného člověka, který musí riskovat život v boji se znuděnými, psychopatickými pracháči. Lidský hlavní hrdina s reálnými problémy (glioblastom). Nebo aspoň to tak dlouho vypadá. Díky Liamu Hemsworthovi jsem si to užila, ač jde v podobnym ranku o tuctovej film.___Jo aha, teď jsem zjistila, že jde o remake. Ale příběhem pravděpodobně dost vzdálenej původní verzi. ()

fabecc1222

Jednoduše načrtnutý koncept, kde je od začátku jasné o co jde, a všemožné zvraty v závěru jsou tak podle mého spíše na škodu, a ubližují tak na přímočarosti této povedené akční jízdy. Lovci vs lovený postupně vytváření pasti, fígle, jak na sebe vyzrát, a v rámci krátkého formátu tak většina dílů (první cca tři jsou nutné zlo v podobě seznamování s postavami a okolnostmi) tak pěkně odsejpá a skoro v každém se stane něco zajímavého. Lovci jsou pochopitelně dosti karikaturní a škatulkoidní, ale v rámci žánru to vůbec nevadí. (Viděno v roce 2021, k první řadě přesunut původní komentář z komplet seriálu) ()