Když se obyčejného kandidáta na starostu v malém městě ujme politický stratég, vznikne mediální cirkus za miliony dolarů, který získá celostátní pozornost. (Netflix)

cubiczech

hele vlastně docela pár fajn vtipů. Carell to celý táhne, bohužel je nad jeho síly to držet až do konce a po první půl hodině začne víc žonglovat s americkým volebním systémem a tak nějak potom i se všim ostatním a prostě... ani nevim co by tomu pomohlo... ()

Aljak

Musím uznať, že som mal obavy, že nás čaká len ďalšie klišé o absurdnej rivalite v politickej kampani, keďže filmov s takýmto námetom už sme tu mali viacero. Spočiatku to tak aj naozaj vyzeralo, ale potom sa to začalo vyvíjať našťastie aj iným smerom, a na moje prekvapenie to bola celkom vydarená politická satira. Teda najmä čo sa kampaňovania týka, keďže tie sú čoraz agresívnejšie a špinavšie. Gary a Faith ma svojou ambicióznosťou bavili, ale aj tak to vyhrali obyvatelia toho malomesta, ktorí si vďaka dravej kampani medzi demokratmi a republikánmi parádne polepšili. Veľmi milé prekvapenie, 4* ()

Juto

Od samého začiatku až do začiatku posledných minút je to celkom priamočiara politická-komédia, v ktorej nič nie je ani zďaleka jedinečné alebo prelomové. Pri väčšine vtipov som sa ani nezasmial, a keď už, tak to bolo spôsobené skôr hereckými výkonmi ako vtipom samotným. Úprimne povedané, v určitom bode je to únavné a nudné. 4/10 ()

ink flo

Tož dá sa....má to svoje povedený vtipný momenty (sponzor miliardář v limbu v robocop postroji apod.), agitační twist taky dobrej. ()

spookee

Nedokázala jsem se donutit se na to dívat, i když jsem na vedlejším PC pracovala... ani jako kulisa na pozadí to prostě nefunguje. ()

darius1706

Tak komedie to moc nebyla, ale mně popravdě Steve Carell nikdy moc neseděl, pokud měl být ten hlavní tahoun. Téma mi přišlo taky hrozně nudné, ty americké volby, prostě volby. Chovají se jako magoři, mávají vlaječkama a nakonec někoho zvolí. I u nás mít přes hodinu a půl film o volbách byl stálo za prd. Vlastně jsem se ani jednou pořádně nezasmál, když o tom tak přemýšlím. Proč tedy dávám tak vysoké hodnocení? No, protože to byla vlastně výborně natočené, pořád se tam něco dělo a hlavně to překvapení na konec. Btw. Steve zraje jako víno a ten plnovous mu sekne, Rose taky ta "potvora" celkem šla. ()