• dyfur

...skúsený režisér,ktorý si i písal scenár,hudba od L.Štaidla,dobré herecké obsadenie a.....nič...resp.skoro nič... i Vladimír Menšík sa trápil.Výsledkom je jalový film....(18.7.2013)

Chvílemi vtipné, ale jinak průměrný komediální film založený na kvalitách Vladimíra Menšíka. Škoda, že mu nikdo v táhnutí snímku nepomohl.(28.10.2006)

O panu Menšíkovi a jeho snad pokaždé brilantním herectví se tady už zmínilo mnoho uživatelů. Nelze než plně souhlasit- i tady, stejně jako jinde ho mám moc ráda. Myslím si však, že i když na malé ploše, je tady herecky zajímavá i paní Medřická- její postava se mi vždycky líbila. Jedna z nejlepších scén filmu- Medřická a Menšík při předání svatebního daru :-)))(22.6.2010)

Stará socialistická komedie, kde Vladimír Menšík staví vilu pro své dcery a nadcházející zetě. Něco se ale pokazí...(25.10.2015)

• Webb

Menšík táhne tento podprůměrný film a nesmyslný konec bohužel zase táhne ke dnu.(15.3.2009)

• - Dana Medřická si zahrála ve filmu spolu se svým synem Václavem Vydrou. V jiném snímku se již bok po boku nesetkali. (M.B)

• - Vila, kterou stavěl Franc (Vladimír Menšík) pro svoji dceru, se nachází ve skutečnosti v Příbrami. (carott)