Reklama

Reklama

Delete History

  • Francie Effacer l'historique (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Tři sousedi z předměstí se vyrovnávají s důsledky moderního světa sociálních sítí. Marie může kvůli sexuální nahrávce ztratit respekt svého syna; Bertrandova dcera je oběť online šikany; Christine, které Uber hodnocení odmítá narůst. S pomocí skutečného hackera se odhodlají bojovat s mocnými větrnými mlýny současného života: s technologickými giganty. Možná jsou hned od začátku poraženi, ale člověk nikdy neví… (Film Europe)

(více)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (9)

BarVo 

všechny recenze uživatele

Rozumiem, že sa to nepáči každému, D+K točia špecifické filmy. Nemá to už možno ten náboj a neotrelý nápad ako Aaltra či Louise-Michel, trocha už aj sami seba vykrádajú, napriek tomu sa vždy dobre bavím, aj keď je to ehm svojský humor. Naviac ich filmy vždy nekompromisne "nastavujú zrkadlo", bez zbytočného pátosu a s riadnou dávkou absurdity ale aj porozumenia pre ľudí z tzv. periférie. ()

drackula 

všechny recenze uživatele

Nástrahy virtuálnej doby skoncentrované a dotiahnuté do absurdna. Malo to množstvo vtipných, ale aj silných momentov na zamyslenie. Skvelá satira spoločnosti, ktorú riadia sociálne siete, infolinky, technológie, umelá inteligencia, hodnotenia... 80% Edison online ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Benoit a Gustave léta točí divné filmy s osobitým humorem, který zřejmě objevili při obdivování filmů bratrů Kaurismaki z Finska. Výsledek je totiž vždy podobný a ne jinak tomu bude i zde. Zde si totiž vzali na paškál postavy, které pracují s dnešní digitální dobou, nechápou ji, přijde jim absurdní a tak to obcházejí a nebo jí záměrně chtějí využít. Jenže na špatných místech ve špatných momentech. Série neuvěřitelných absurdností se stupňuje do absolutna a celé je to tak strašně divné, že jsem byl fascinován a konsternován zároveň. Jelikož už jsem si ale poměrně jednoduše cestu k jejich humoru našel, byl jsem nadšen. A to opakovaně. ()

Marigold 

všechny recenze uživatele

Referát na téma "nešvary virtuální doby a chvála loserství" od autorů, jejichž humor dávno ztratil hrany a otupil se v trochu dětinské úšklebky. Z tohohle cloudu nezaprší. ()

DrifterSoul 

všechny recenze uživatele

Poněkud "úleťácká", ovšem velmi inteligentní tragikomedie/satyra na téma: jak jsme zneužíváni/zotročováni moderními technologiemi. Ač "the venue" je současná Francie, všechny situace jsou důvěrně známé i českým očím. Namátkou: nekonečná volání na firemní telefonní linky obsluhované automaty; anonymita a blbost institucí; AI, kybernetická šikana, sociální sítě, vymývání "náctiletých" mozků reklamou či virtuální realita.  Nebo slepá honba za co největším počtem kladných kliknutí na webových stránkách (sekundový záběr kamery na indickou "click-factory" je geniálně vtipným zosobněním absurdity dnešní doby).  Vřele doporučuji všem, kteří jsou schopni dívat se na moderní svět s humorným nadhledem. ()

Galerie (27)

Související novinky

Vítězové 70. ročníku festivalu Berlinale

Vítězové 70. ročníku festivalu Berlinale

01.03.2020

70. ročník filmového festivalu Berlinale je u konce a cenu Zlatý medvěd za nejlepší film si letos nakonec odnesl iránský film Zlo neexistuje režiséra Mohammada Rasoulofa. Ten se přitom sám nemohl… (více)

Reklama

Reklama