Tři sousedi z předměstí se vyrovnávají s důsledky moderního světa sociálních sítí. Marie může kvůli sexuální nahrávce ztratit respekt svého syna; Bertrandova dcera je oběť online šikany; Christine, které Uber hodnocení odmítá narůst. S pomocí skutečného hackera se odhodlají bojovat s mocnými větrnými mlýny současného života: s technologickými giganty. Možná jsou hned od začátku poraženi, ale člověk nikdy neví… (Film Europe)

Trailer 2

BarVo

Rozumiem, že sa to nepáči každému, D+K točia špecifické filmy. Nemá to už možno ten náboj a neotrelý nápad ako Aaltra či Louise-Michel, trocha už aj sami seba vykrádajú, napriek tomu sa vždy dobre bavím, aj keď je to ehm svojský humor. Naviac ich filmy vždy nekompromisne "nastavujú zrkadlo", bez zbytočného pátosu a s riadnou dávkou absurdity ale aj porozumenia pre ľudí z tzv. periférie. ()

Saintcrux

Potenciál to malo dobrý. Karikatúra moderného otroctva ľudí súčasného virtuálneho sveta - technológií, počítačov a socialných sietí v absurdnej a bizarnej forme. ()

Marigold

Referát na téma "nešvary virtuální doby a chvála loserství" od autorů, jejichž humor dávno ztratil hrany a otupil se v trochu dětinské úšklebky. Z tohohle cloudu nezaprší. ()

iz67

Docela povedena hříčka. Necekejte dilo s vhledem do nejhlubsi podstaty pritomnosti, spis takovou karikarutu bolestivejsich detailu, zachycenych docela s humorem a nadhledem. A hlaska: My pussy is in cloud, ma docela potencial. Zabavne na pohodu. ()