Osudové pokušení

• USA Fatale (více)

Derrick Tyler je bývalá vysokoškolská basketbalová hvězda. Spolu se svým nejlepším přítelem Rafem Grimesem vybudoval v Los Angeles úspěšnou agenturu sportovního managementu zastupující afroamerické sportovce. Jeho manželství s realitní agentkou Tracie se rozpadá a Derrick má podezření, že má Tracie poměr s jiným mužem. Rafe na něj také tlačí, aby společnost prodal větší korporaci, což Derrick, který si cení své nezávislosti, odmítá. Během služební cesty do Las Vegas Rafe povzbuzuje Derricka, aby si vybil frustraci z možné manželčiny nevěry vlastním románkem. Derrick si sundá snubní prsten a v baru upoutá pozornost neznámé ženy. Ta přizná, že také hledá nezávazný sex, a po flirtování na tanečním parketu spolu skončí v jejím hotelovém pokoji. Když se druhý den ráno snaží vyklouznout ven, zjistí, že mu zamkla telefon do trezoru na pokoji, a je donucen k sexu. Po návratu do Los Angeles se provinilý Derrick usmíří s Tracie. Té noci uslyší divný zvuk, který vypadá jako vloupání. Jde se podívat, co se děje, a krátce poté ho napadne maskovaný lupič. Podaří se mu ho ale zahnat. Přijíždí policie a detektiv přidělený k případu, Valerie Quinlanová, je onou ženou z baru, se kterou měl Derrick v Las Vegas milostnou aférku. Valerie klade Tracie otázky, které s vloupáním nijak nesouvisejí, a naznačuje Derrickovi, že jejich aférku neprozradí, pokud jí bude Derrick zase po vůli. Ve volném čase Valerie pronásleduje svého bývalého manžela, místního politika Cartera Heywooda, k němuž se podle soudního rozhodnutí nesmí přiblížit. To proto, že v opilosti nechala bez dozoru svou služební zbraň, jejich dcera Haley se nešťastnou náhodou postřelila a zůstala na invalidním vozíku… (TV Nova)

solisoli

Príliš černošský super luxusný začiatok, až pokiaľ do deja nevstúpila stále príťažlivá Hilary Swank, ktorá tomuto kriminálnemu thrilleru udávala patričnú úroveň. Vcelku zaujímavé, až na ten nadštandardný černošský lesk a nepravdepodobný postoj justície, voči daným okolnostiam v deji, čo sa v závere prepadlo do temer slabého priemeru, aj keď to Hilary skvele ťahala, čo je + jedna hviezda. ()

LindaVa

Odpudivá hudba, amatérský scénář plný nesympatických předvídatelných "zapletek" a naprosto nevyužitá energie Hilary. Hloupěji to skončit ani nemohlo a černěji už to pravděpodobně ani nešlo. ()

Mikecat

Slabé 2**. Úvod celkom fajn - tajomný, erotický: "dáš mi ten telefón?".."Ješte jsem s tebou neskončila" Hilary sa ventiluje vo Vegas ako aj ženatý Michael, ten výraz keď ju potom zbadá ako policajtku vo svojom dome, začínajú grády. Keď následne prichytia jeho spolumajiteľa firmy s jeho manželkou sa thriller premení v krvavé jatka a klesá na úrovni. Ďalší dosadený černoch, čo nevie vôbec hrať, žiadna mimika, herecké pohyby, proste to celé prekráčal a zarobené. ()

veverysiak

Značný kopec klišé pospájaný hustou niťou zápletiek, z ktorých niektoré nie sú na zahodenie, akurátže chlapi zbytočnými absurdnými chybami a nedomysleniami stiahli celok výrazne pod priemer, takže 35%. ()

Kushina

Vcelku čitelný film, bez větší zápletky a napětí. Prostě šílené detektivka co vraždí jak pominutá husa a týpek, který zahnul manželce a musí teror detektivky snášet, aby ho nepráskla. K tomu nevěra ženy s nejlepším kamarádem, jako jo no, trošku se mu dosral v jednom týdnu život :D Natočit se to dalo lépe a trošku to zamotat. Takhle to nebylo nic extra. 45% ()

Mukade

Mhm, asi by sa nechala natočiť na "diktafón", skutočne vysoko pravdepodobné... Nebyť tak retardovaného konca, dal by som 4**. Stupid AF !!! ()

bonscott

Po divoké známosti na jednu noc, Derrick (Michael Ealy), úspěšný sportovní agent, sleduje, jak jeho dokonalý život pomalu mizí, když zjistí, že sexy a tajemná žena, pro kterou riskoval všechno, je odhodlaný policejní detektiv (Hilary Swank), který ho zamotává do svého posledního vyšetřování. Jak se zoufale snaží poskládat kousky dohromady, padá hlouběji do její pasti, riskuje svou rodinu, kariéru, a dokonce svůj život. FATALE je napínavý a provokativní psychologický thriller a nepředvídatelná hra na kočku a myš, kde jedna chyba může změnit váš život. ()

McGuffin

Mohla to být Femme Fatale, ale je to rozvedená maminka, které soud kvůli alkoholu nedal právo na její dceru ani na minutu, na vteřinu, vůbec. Protože nosí policejní odznak, vyřeší to takhle. Vypátrá muže, který spí s manželkou svého obchodního partnera a nasadí mu do hlavy, aby partnerovi nasadil do hlavy, že se má také s někým vyspat. K čemuž se jakoby náhodou nachomýtne sama a když spolu nasadí manželce parohy, prozradí mu, že je sám nosí také. Pak mu zabije nevěrnou manželku a obchodního partnera a on na oplátku jí zabije bývalého manžela, čímž je notně kostrbatá cesta k dceři volná. Scenárista David Loughery zde ale neskončí a jako bonus publiku ještě nechá maminku zabít paroháčovy bratrance, kteří ji přišli zabít, aby pomstili ovdovělého paroháče. A ani to nestačí a paroháč zajde za maminkou a zabije ji zrovna když se chystala zabít jeho. P.S. To je zpráva o zabitém příběhu, ne o filmu z něj. MacGuffin Angus ()

jethrotull

Naivnucka somarina s vopred jasnym dejom.A priznam,Hilary Swank nie je typ zeny ktora by sa mi pacila.Raz pozriet a uz nikdy viac. ()

Ziral odpad!

Opět jeden z dalších amerických srákor, kde není nic jiného něž násilí a vraždy. Nebaví mně se celý film dívat jen na samé "blonďáky", zajímavé je, že hlavní hrdina nebyl potrestán za vraždu VIP osoby v podchodu, asi to mají v plánu, že "jiní" mohou marastit jiné bez následků. Novinka, ve filmu je zastřená krev a rány způsobené násiím, tak proč je režie má v plánu filmovat ? ()