A Mouthful of Air

• Kanada A Mouthful of Air
Trailer

Julie Davis (Amanda Seyfried) je milující matkou, manželkou a autorkou dětských knížek. Přesto ale není šťastná, bojuje s depresí, která souvisí s traumatem z dětství. Přesto se snaží žít každodenní život a být dobrou matkou a manželkou. Aby si pomohla od depresivních stavů, uniká z reality do barevného světa plného fantazií ze svých knih. (Tejkina)

Trailer

Rathalos

No nemozem skryvat sklamanie,pre mna to bola nezazivna drama,ten cas straveny jej sledovanim bol nekonecny,vliekol sa ako sopel z nosa,no a myslim,ze kazdy uz od zaciatku predvida,ze ako to skonci a aj Amanda Seyfried mi liezla na nervy,cize sorry,ale davam len dve hviezdy...:-) ()

silentname

"A Mouthful Of Air" je podľa mňa veľmi tichý, veľmi atmosférický a vynikajúco napísaný film. Plus obohatený o fantastický výkon Amandy Seyfried, ktorá predáva túto rolu absolútne skvele. Veril som jej úplne každú jednu momentku. Veľmi dobre zachytáva matku, ktorá trpí psychickými problémami a často trpí pocitmi, že by iní zvládli jej situáciu lepšie. Je vidno, že sa snaží tú situáciu zvládať... a najmä som nikdy nemal pocit, že by niekedy reálne myslela na seba. Skvelá práca z jej strany. Veľmi sa mi páči koľko farieb má svet, ktorý tvorí okolo seba, pričom jej vlastný svet vnútri je skôr plný strachu a bolesti. Ale ako som kedysi zistil, človek najlepšie píše o tom, čo by si najviac želal, než o tom, čo reálne veľmi dobre pozná. Pretože niekedy tá túžba nám pomáha nejako veci zhmotniť a dáva im silu. Rovnako ide ale aj o veľmi zaujímavý príbeh, ktorý som miestami skutočne prežíval spolu s ňou. Scénky v nákupnom centre alebo v parku keď sa dozvie pohlavie dieťaťa sú asi jedny z najlepších. Skutočne silný a emocionálny film, ktorému som veril asi úplne všetko. Hodnotenie: A ()

KajusaK

Rozhodně super herecký výkon A. Seyfried, ale jinak šíleně přetažený film s naprosto předvídatelným průběhem i závěrem, nepřekvapivý a ani nic nového. Za mě bohužel lehce zklamání. ()