Co kdyby...? - Série 2 (2023) (série)

Co kdyby... Nebula vstoupila do Nova Corps? (S02E01)

(epizoda)
  • USA What If... Nebula Joined the Nova Corps? (více)

Nebula naverbovaná do Nova Corps se vydává prokázat své detektivní schopnosti. (Disney+)

CheeseFigure

Nebula je celkom v pohode. Animácia a vizuál mi príde ako v každej epizóde, ale nasvietenie je skvelé a dodáva na atmosfére. Humor je tu nasilu. A tak celkovo mi to až tak nesadlo. Ale pozrel by som nejaký hraný MCU film zo Xandaru o Nova Corps. ()

ENDGAMEBOY

Tenhle začátek 2. série seriálu Co kdyby...? nevypadal špatně. Jenom co bylo super bylo to jak Nebula byla něco jako nový Yondu. Epizoda za mě 8/10. Ps: jsem zvědavej na další epizody které budou každý den. ()

JG9

Kačer a Korg jsou skvělí a vlastně celá ta týmovka ale je to takový rychlý, nedovysvětlená, prostě půl hodiny nestačí ani náhodou a tím to vlastně docela zabili, ale to o licenci na chlast bylo něco neuvěřitelně zábavnýho.5/10 ()

ReproBoy

Já vám nevím. První serie byla "mainstream", druhá serie mi přijde hrozně levobočková. A tak to bylo i u této epizody. Nebylo to špatný, ale není to what if WTF Ultron? Prostě je to dobře zpracovaný, je to barevný ale chybí tomu abych si řekl - to bylo hustý, protože to prostě hustý nebylo. Nuda. ()