Režie:
Jitka RudolfováScénář:
Jitka RudolfováKamera:
Ferdinand MazurekHudba:
Jiří BurianHrají:
Jana Plodková, Barbora Seidlová, Zuzana Kronerová, Jaroslav Plesl, David Švehlík, Václav Neužil ml., Lukáš Příkazký, Simona Babčáková, Andrej Polák (více)VOD (1)
Obsahy(1)
Hlavní postava Klára umí být ve čtyřiceti pořád stejně nejistá a zmatená jako v osmnácti, jenom už to nevypadá tak roztomile. Její manželství ze dne na den skončí a ona se znovu ocitne v nepředvídatelném světě randění a seznamovacích trapasů. Do toho vychovává dvě dcery, snaží se přežít životní styl své excentrické mámy a navíc jí začne radit úžasná vztahová koučka a influencerka. Do téhle chvíle měla svůj život celkem naplánovaný, ale teď se z ní stal samouk. (Bontonfilm)
(více)Hrají
Jana Plodková
Československo
Nejlepší filmy:
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Němá tajemství (2023)
Vratné lahve (2007)
Barbora Seidlová
Československo
Nejlepší filmy:
Dámský krejčí (2012) (divadelní záznam)
Lotrando a Zubejda (1996)
Nevinné lži (2013) (seriál)
Zuzana Kronerová
Československo
Nejlepší filmy:
Sváko Ragan (1976) (TV film)
Zhŕňajova nevesta (1978) (TV film)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Jaroslav Plesl
Československo
Nejlepší filmy:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (divadelní záznam)
Teremin (2010) (divadelní záznam)
Ochránce (2021) (seriál)
David Švehlík
Československo
Nejlepší filmy:
Král Lear (2003) (divadelní záznam)
Operace Silver A (2007) (TV film)
Ve stínu (2012)
Václav Neužil ml.
Československo
Nejlepší filmy:
Dabing Street (2014) (divadelní záznam)
Dukla 61 (2018) (TV film)
Ve stínu (2012)
Lukáš Příkazký
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Hořící keř (2013) (TV film)
Swingtime (2007) (TV film)
Simona Babčáková
Československo
Nejlepší filmy:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (divadelní záznam)
Ochránce (2021) (seriál)
Ve stínu (2012)
Andrej Polák
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Anthropoid (2016)
Vosto5: Pérák (2020) (divadelní záznam)
Luna Sofie Bauerová
Nejlepší filmy:
Chlapec, kterému říkají Vánoce (2021)
Život pro samouky (2023)
Anežka Kubátová
Nejlepší filmy:
Balada pro banditu (2012) (divadelní záznam)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Krajina ve stínu (2020)
Jiří Vyorálek
Československo
Nejlepší filmy:
Korespondence V+W (2012) (divadelní záznam)
Stavrogin je ďábel (2005) (divadelní záznam)
Zlatá šedesátá (2015) (divadelní záznam)
Halka Jeřábek Třešňáková
Československo
Lenka Loubalová
Československo
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Bude řeč o penězích (1988) (TV film)
Martin E. Kyšperský
Československo
Nejlepší filmy:
Rédl (2018) (seriál)
Jak si nepodělat život (2019) (seriál)
Veterán (2020) (TV film)
Jelena Juklová
Československo
Nejlepší filmy:
Deník Anne Frankové (2001) (TV film)
Rédl (2018) (seriál)
Vratné lahve (2007)
Anna Michalcová
Nejlepší filmy:
Život pro samouky (2023)
Jiří Bohatý
Česko
Nejlepší filmy:
Párty Hárder: Summer Massacre (2022)
Párty Hárd (2019)
Život pro samouky (2023)