Reklama

Reklama

100% Vlk

Trailer 10

Čtrnáctiletý Freddy vypadá jako obyčejný kluk, ale není obyčejný a není ani úplně člověk. Patří do starého rodu vlkodlaků a těší se na svou první proměnu ve vlka. Je trochu potrhlý, ale až se stane skutečným vlkodlakem, bude se z něj vážený člen smečky a jednou velmi obávané monstrum. Stejně jako jeho otec a jeho děda i praděda. V tu velkou slavnostní noc první proměny se ale něco zvrtne a Freddy se změní v ne příliš dravého ani moc hrozivého, zato ve strašně moc rozkošného... pudla. Tohle je stoprocentní zklamání pro všechny. Roztomilý pudlík nemá mezi vlkodlaky co pohledávat, Freddy je doslova a do písmene vykopnutý na ulici. Prozatím. Kouzelná noc a úplněk pro první proměnu stále trvá a Freddy musí do rána dokázat, že je opravdovým stoprocentním vlkodlakem. Se srdcem vlka a s roztomilou růžovou šošolkou se pudl Freddy vydává do ulic za dobrodružstvím a hromadou legrace. Potká pár psích kámošů, šíleného zmrzlináře, pozná psí vězení a odhalí jedno dávné tajemství. Všichni ostatní pak zjistí, že stoprocentní vlkodlak může být drsný jako vlk a současně hebký jako pudl. (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 10

Recenze (20)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Nie zlé, ale vôbec nie výnimočné. Veľmi veľa scénok sa pochopiteľné odohráva v noci a tak je to všetko také modrasté, pestrá animácia sa očakávať nedá. Vtipnosť je taká všedná, nie vždy sa vydarí. Paradoxne sú tu najzaujímavejšie sprievodné pesničky. Deti ale príbeh môže zaujať, takže celkovo priemerné dielko. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

Hele, takhle - vzhledem k tomu, že to v Česku teprve má do kin jít, tak bych tu předem měl říct, že na to děcka klidně bez problémů můžete vzít. Pro ně je to primárně určené a myslím, že to svůj účel splní obstojně. Já ale hodnotím podle toho, jak se to líbilo mě a tady vyšší hodnocení fakt dát nemůžu. Nápad to nemá špatný, má to i pár zajímavých zvratů a pár sympatických postav, ale humor mi tu přišel spíš trapný a co se děje týče, přišlo mi, že tvůrci zde honí moc zajíců. Sice je to "nepředvídatelné", ale poněkud nesourodé, jelikož co chvíli se tu děje něco úplně jiného. Navíc takové množství záporných postav tu je a ani s jednou to není nijak pořádně zakončeno... Špatné to nebylo, ale bůhvíjak mě to nezaujalo - ani natolik, že bych aspoň tu slabou třetí hvězdu dal... Lepší 2* ()

Reklama

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Jednohubka z Austrálie, ktorá nenadchne tak, ako by bolo potrebné, na druhej strane ani neurazí. Príbeh s mnohými dobre známymi prvkami (všetko sme už videli inde v i inej forme), ale ako celok je vo výsledku funkčný (aj keď to má svoju krehkosť). Slušné grafické pozadie, avšak bez pozoruhodnejších momentov. Hudba na priemernej úrovni, bez grandióznejších momentov. Animák, ktorý pravdepodobne bude viac baviť maldších. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Přeplácaný sterilní animák v podstatě kopírka Psího Veličenstva (dokonce i některé postavy na konci jsou takřka identické) jen s vlkodlaky a psy. Hlavní postava je  jedna z nejhorších postav co jsem měl možnost vidět v animácích a to sleduji takřka každý co vychází humor zde nefunguje a čím více se to blíží ke konci tím je to horší. Přidejte si k tomu scénu kdy pudl močí na všechny kolem a jeden pes se v tom i čvachtá následovanou scénou kdy jdou jakousi ventilací a jeden pes si tam prdne a směje se tomu a završenou pohledem na lidský penis (to tam neukážou naštěstí je to jen naznačeno) . Ta 1 hvězda je za záporáka s plyšákem a za tu fenu, která měla být hlavní postavou. P.s. to jako vážně zkoušely všechny možnosti útěku a nenapadla jich větrací šachta co je kousek nad nima? P.s. 2 Ten plán co dělat s psy je vykradený z Příběhu Koček  tam chtěly z koček dělat sochy tady z psů dělat paruky 20 procent ()

marhoul 

všechny recenze uživatele

Uvřískané, roztříštěné, málo vtipů, respektive příliš vtipů nevydařených, animace je mezi současnými animátorskými titány průměrná, ale vcelku pohledná, nápad je všelijaký, ale v podstatě originální, bohužel všechno jsme už někde viděli. Začátek je obšlehnutý ze Lvího krále, pak nějaká ta duchařina, žánrově se to taky mele všelijak, chvílemi je to ale skutečně roztomilé a možná že některé děti spokojené budou, hudba je nádherná, i písničky, bohužel je v pohádce až moc nesympatických "postav", včetně postavy hlavní a tohle já na animácích nemusím. Větší děti fičí v duchaplnějších Coco nebo Frčíme, dospělí třeba v Duši, no a pro dětičky malé mi to připadá málo poetické. Až moc zla. Mrtvý tatínek, strýček, šéfka útulku, zmrzlinář, zlé děti, vrčící dobrmani, děsivá opice, škaredí toulaví ořeši, netvor atd., atd. Člověk je projekcí uondán.CHLAPEC-VLK-PUDL-VLKODLAK mi nesedl, i přes dobrý konec mi chyběla laskavost. ()

Galerie (45)

Reklama

Reklama