Reklama

Reklama

100% Vlk

  • Austrálie 100% Wolf (více)
Animovaný / Komedie
Austrálie, 2020, 96 min

Scénář:

Fin Edquist

Hrají:

Sarah Harper

Čtrnáctiletý Freddy vypadá jako obyčejný kluk, ale není obyčejný a není ani úplně člověk. Patří do starého rodu vlkodlaků a těší se na svou první proměnu ve vlka. Je trochu potrhlý, ale až se stane skutečným vlkodlakem, bude se z něj vážený člen smečky a jednou velmi obávané monstrum. Stejně jako jeho otec a jeho děda i praděda. V tu velkou slavnostní noc první proměny se ale něco zvrtne a Freddy se změní v ne příliš dravého ani moc hrozivého, zato ve strašně moc rozkošného... pudla. Tohle je stoprocentní zklamání pro všechny. Roztomilý pudlík nemá mezi vlkodlaky co pohledávat, Freddy je doslova a do písmene vykopnutý na ulici. Prozatím. Kouzelná noc a úplněk pro první proměnu stále trvá a Freddy musí do rána dokázat, že je opravdovým stoprocentním vlkodlakem. Se srdcem vlka a s roztomilou růžovou šošolkou se pudl Freddy vydává do ulic za dobrodružstvím a hromadou legrace. Potká pár psích kámošů, šíleného zmrzlináře, pozná psí vězení a odhalí jedno dávné tajemství. Všichni ostatní pak zjistí, že stoprocentní vlkodlak může být drsný jako vlk a současně hebký jako pudl. (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 10

Recenze (6)

silentname 

všechny recenze uživatele

"100% Wolf" bolo nakoniec celkom fajným austrálskym animovaným dobrodružstvom. Nemôže to síce konkurovať mnohým filmom od Pixaru, no myslím si, že deckám to bude celkom jedno. Animácie sú celkom dobré, má to jednoduchú, ale celkom dobre spracovanú zápletku a je tu niekoľko celkom dobrých zvratov, ktoré síce väčšina dospelých bude schopných odhadnúť, no pre deti sú podľa mňa celkom dobré a dajú tomu pár silnejších momentov. Postavy sme síce videli už v minulosti, no fungujú celkom dobre a niektoré scénky ma celkom pobavili. Humor teda na lepšej úrovni, než som čakal. A je fajn vidieť čo z niektorých postáv vznikne. Ak máte decká a v októbri budú kiná otvorené, choďte sa s nimi pokojne na film pozrieť. Deti budú spokojné a možno si aj vy v tom niečo nájdete. Hodnotenie: B ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Nie zlé, ale vôbec nie výnimočné. Veľmi veľa scénok sa pochopiteľné odohráva v noci a tak je to všetko také modrasté, pestrá animácia sa očakávať nedá. Vtipnosť je taká všedná, nie vždy sa vydarí. Paradoxne sú tu najzaujímavejšie sprievodné pesničky. Deti ale príbeh môže zaujať, takže celkovo priemerné dielko. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

Hele, takhle - vzhledem k tomu, že to v Česku teprve má do kin jít, tak bych tu předem měl říct, že na to děcka klidně bez problémů můžete vzít. Pro ně je to primárně určené a myslím, že to svůj účel splní obstojně. Já ale hodnotím podle toho, jak se to líbilo mě a tady vyšší hodnocení fakt dát nemůžu. Nápad to nemá špatný, má to i pár zajímavých zvratů a pár sympatických postav, ale humor mi tu přišel spíš trapný a co se děje týče, přišlo mi, že tvůrci zde honí moc zajíců. Sice je to "nepředvídatelné", ale poněkud nesourodé, jelikož co chvíli se tu děje něco úplně jiného. Navíc takové množství záporných postav tu je a ani s jednou to není nijak pořádně zakončeno... Špatné to nebylo, ale bůhvíjak mě to nezaujalo - ani natolik, že bych aspoň tu slabou třetí hvězdu dal... Lepší 2* ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Jednohubka z Austrálie, ktorá nenadchne tak, ako by bolo potrebné, na druhej strane ani neurazí. Príbeh s mnohými dobre známymi prvkami (všetko sme už videli inde v i inej forme), ale ako celok je vo výsledku funkčný (aj keď to má svoju krehkosť). Slušné grafické pozadie, avšak bez pozoruhodnejších momentov. Hudba na priemernej úrovni, bez grandióznejších momentov. Animák, ktorý pravdepodobne bude viac baviť maldších. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

Galerie (43)

Reklama

Reklama