Reklama

Reklama

100% Vlk

  • Austrálie 100% Wolf (více)
Trailer 10
Animovaný / Komedie
Austrálie, 2020, 96 min

Scénář:

Fin Edquist

Hrají:

Sarah Harper

Čtrnáctiletý Freddy vypadá jako obyčejný kluk, ale není obyčejný a není ani úplně člověk. Patří do starého rodu vlkodlaků a těší se na svou první proměnu ve vlka. Je trochu potrhlý, ale až se stane skutečným vlkodlakem, bude se z něj vážený člen smečky a jednou velmi obávané monstrum. Stejně jako jeho otec a jeho děda i praděda. V tu velkou slavnostní noc první proměny se ale něco zvrtne a Freddy se změní v ne příliš dravého ani moc hrozivého, zato ve strašně moc rozkošného... pudla. Tohle je stoprocentní zklamání pro všechny. Roztomilý pudlík nemá mezi vlkodlaky co pohledávat, Freddy je doslova a do písmene vykopnutý na ulici. Prozatím. Kouzelná noc a úplněk pro první proměnu stále trvá a Freddy musí do rána dokázat, že je opravdovým stoprocentním vlkodlakem. Se srdcem vlka a s roztomilou růžovou šošolkou se pudl Freddy vydává do ulic za dobrodružstvím a hromadou legrace. Potká pár psích kámošů, šíleného zmrzlináře, pozná psí vězení a odhalí jedno dávné tajemství. Všichni ostatní pak zjistí, že stoprocentní vlkodlak může být drsný jako vlk a současně hebký jako pudl. (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 10

Recenze (19)

marhoul 

všechny recenze uživatele

Uvřískané, roztříštěné, málo vtipů, respektive příliš vtipů nevydařených, animace je mezi současnými animátorskými titány průměrná, ale vcelku pohledná, nápad je všelijaký, ale v podstatě originální, bohužel všechno jsme už někde viděli. Začátek je obšlehnutý ze Lvího krále, pak nějaká ta duchařina, žánrově se to taky mele všelijak, chvílemi je to ale skutečně roztomilé a možná že některé děti spokojené budou, hudba je nádherná, i písničky, bohužel je v pohádce až moc nesympatických "postav", včetně postavy hlavní a tohle já na animácích nemusím. Větší děti fičí v duchaplnějších Coco nebo Frčíme, dospělí třeba v Duši, no a pro dětičky malé mi to připadá málo poetické. Až moc zla. Mrtvý tatínek, strýček, šéfka útulku, zmrzlinář, zlé děti, vrčící dobrmani, děsivá opice, škaredí toulaví ořeši, netvor atd., atd. Člověk je projekcí uondán.CHLAPEC-VLK-PUDL-VLKODLAK mi nesedl, i přes dobrý konec mi chyběla laskavost. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

"100% Wolf" bolo nakoniec celkom fajným austrálskym animovaným dobrodružstvom. Nemôže to síce konkurovať mnohým filmom od Pixaru, no myslím si, že deckám to bude celkom jedno. Animácie sú celkom dobré, má to jednoduchú, ale celkom dobre spracovanú zápletku a je tu niekoľko celkom dobrých zvratov, ktoré síce väčšina dospelých bude schopných odhadnúť, no pre deti sú podľa mňa celkom dobré a dajú tomu pár silnejších momentov. Postavy sme síce videli už v minulosti, no fungujú celkom dobre a niektoré scénky ma celkom pobavili. Humor teda na lepšej úrovni, než som čakal. A je fajn vidieť čo z niektorých postáv vznikne. Ak máte decká a v októbri budú kiná otvorené, choďte sa s nimi pokojne na film pozrieť. Deti budú spokojné a možno si aj vy v tom niečo nájdete. Hodnotenie: B ()

Reklama

honajz2 

všechny recenze uživatele

Hele, takhle - vzhledem k tomu, že to v Česku teprve má do kin jít, tak bych tu předem měl říct, že na to děcka klidně bez problémů můžete vzít. Pro ně je to primárně určené a myslím, že to svůj účel splní obstojně. Já ale hodnotím podle toho, jak se to líbilo mě a tady vyšší hodnocení fakt dát nemůžu. Nápad to nemá špatný, má to i pár zajímavých zvratů a pár sympatických postav, ale humor mi tu přišel spíš trapný a co se děje týče, přišlo mi, že tvůrci zde honí moc zajíců. Sice je to "nepředvídatelné", ale poněkud nesourodé, jelikož co chvíli se tu děje něco úplně jiného. Navíc takové množství záporných postav tu je a ani s jednou to není nijak pořádně zakončeno... Špatné to nebylo, ale bůhvíjak mě to nezaujalo - ani natolik, že bych aspoň tu slabou třetí hvězdu dal... Lepší 2* ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Nie zlé, ale vôbec nie výnimočné. Veľmi veľa scénok sa pochopiteľné odohráva v noci a tak je to všetko také modrasté, pestrá animácia sa očakávať nedá. Vtipnosť je taká všedná, nie vždy sa vydarí. Paradoxne sú tu najzaujímavejšie sprievodné pesničky. Deti ale príbeh môže zaujať, takže celkovo priemerné dielko. ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

100% Vlk nemá v podstatě moc, čím by mohl (dospělého) diváka překvapit, jelikož se jedná o neuvěřitelně předvídatelný a navíc z technického hlediska celkem slabý film. Hlavní postava je šablona na entou, což by mi ani tolik nevadilo, nicméně mi Freddy byl strašně nesympatický. Záporné postavy mi přišly nedostatečně charismatické a nepomohl tomu ani otravně potrhlý zmrzlinář. Snad jen ostřílená hospodyně paní Skopová (skoro jsem čekal, že by mohla být "ovcodlak") si mě získala. Poselství filmu je jasné, ale až příliš okatě a kýčovitě naservírované. Film cílený výhradně na mladší publikum, bez snahy oslovit starší diváky. ()

Galerie (45)

Reklama

Reklama