Městečko South Park - Série 21 (2017) (série)

Filmová nabídka (S21E04)

(epizoda)
  • USA Franchise Prequel

Profesor Chaos rozšiřuje o klucích lži na Facebooku. Mark Zuckerberg brání svoji společnost na školním shromáždění a pak odmítne odejít. (Netflix)

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Humor byl opět někde hluboko pod zemí. Nejlepší časy seriálu jsou dávno pryč. Tentokrát si vzal na paškál Facebook, a to včetně zrzavého zakladatele. K tomu přidal nové a nové filmy o debilních "superhrdinech", které stojí za hovno. Obě dvě věci jsou rozhodně atraktivní. Bohužel je zasadil do příběhu, u kterého se mi podařilo dokonce usnout. Bída! ()

Zodd

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

I když ta kontinuita podle mě nebyla nejlepší nápad (kromě Trumpa, který měl v s22 jen cameo), obdivuji vývoj postavy Butterse. Zapomeňte na kdysi plochého otloukánka nebo jen naivního kámoše, tady je na půli cesty stát se novým Cartmanem. Škoda, že v dvaadvacítce od toho upustili a stal se z něj pouze inteligentní optimistický (možná mírně sarkastický) realista, který však opravdu má vlastní osobnost. I tak výhra. ()

• Franšízový plán pre The Coon & Friends je odkazom na MCU. (Real Tom Hardy)
  • Scény s Markom Zuckerbergom parodujú klasické scény z kung-fu filmov zo 70. a 80. rokov. (Real Tom Hardy)
  • Scéna s Buttersom, Ruskom a Putinom odkazuje na obvinenia, že mali Rusi prsty v prezidentských voľbách v roku 2016. (Real Tom Hardy)