Městečko South Park - Série 24 (2020) (série)

Pandemický speciál (S24E01)

(epizoda)
  • USA The Pandemic Special
Trailer

Randy odhalí svou roli na šíření covidu-19, zatímco probíhající pandemie dále ohrožuje obyvatele South Parku. (TV Prima)

Trailer

dots24

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rýchla reakcia na aktuálny svetový problém v predĺženej epizóde ktorá má všetko na čo sme v South Parku zvyknutý. Pre tých čo seriál nepoznajú a pozrú si to len kvóli téme, bude toto veľmi tvrdý humor. Hlavne prvá polovica ide bomby a kebyže to ku koncu nestratí šťavu a nezačne trochu nudiť tak je to 5* záležitosť. ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Randyho farma se nikdy neomrzí, z toho se dá dělat prdel ještě několik sérií. Díl určitě povedený, ale fungoval zejména v první polovině, která byla taková ze života a neskutečně vtipná. Druhou půlku ovládla spíše nuda a nepříjemný stereotyp. Přesto jsem se rád do South Parku vrátil - posledního normálního místa na zeměkouli, kde ještě lidé nezešíleli z těch píčovin, co se dneska řeší - ať už se bavíme o děsivé rýmičce koronáči, který má lepší reklamní kampaň než měli letos komunisté, nebo o zakleknutých/postřelených černoušcích, kteří budou zřejmě finančně odškodněni za to, že před milionem let nějaký hodný byznysmen z jihu ameriky byl tak hodný a zaměstnal na svých plantážích s bavlnou jejich pra pra pra pra pra pra pra předky poté, kdy byli Evropany zachráněni transportem z bohem zapomenutého černého kontinentu. Bylo vidět, že to s delší stopáží tvůrci moc neumí a druhá půlka mi přišla trošku spíchnutá horkou jehlou bez promyšlenějšího vtipu. [75 %] ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Famózní comeback, návrat do starých kolejí, jednoduše South Park ve vrcholný formě - tolik ejakulátu jsem totiž nezmerčil od posledního No Nut Novemberu. Tvůrci se totiž nezdráhali a cynicky se vysmáli doslova všemu, co se doposud v roce 2020 událo - což je pojem širší, než když mi strejda rozevře rektální otvor - zcela bez kompromisů či apologetickýho mrcasení.... A já si pomalu ale jistě začínám uvědomovat, že South Park již není fikční animovaný seriál se satirickou konfabulací, natožpak popkulturní fenomén, ale dokument - tvůrci se totiž již nemusí namáhat vymýšlet koncepty jednotlivých epizod - rok 2020 je hotovej zlatej důl pro absurdno! #prcáníluskounůmatters ()

karlosss18

Je to fajn a bylo by to i lepší nebýt Tegrity, už toho bylo docela dost a začíná mě to štvát. Prostě epizody na pokračování jsou na hovno. Čekal jsem to lepší, ale v podstatě tam bylo všechno. Jenom na počest Floyda si tvůrci mohli možná víc kleknout :D, ale to už by jim asi neprošlo, škoda...70% Mimochodem tahle epizoda nemá s 24 sérií nic společného, je to prozatím jen jedna speciální epizoda. ()

erased

Ačkoliv mě South Park pořád baví, po dvacíti sériích už často působí trochu unaveně. Vůbec bych se teda nezlobil, kdyby Trey a Matt trochu zklidnili tempo, a soustředili se namísto každoroční plnohodnotné série snažící se rozebrat každé aktuální téma jen na trefný a vtipem nabitý speciál jako je tento. ()

• Když policie vyjede do ulic, tak při tom hraje „Kickstart My Heart“ od Mötley Crüe. (Duoscop)
  • Chlapec, který si na ulici staví sněhuláka, byl podle policie na čtyřech hodinách. Jelikož byl ale přímo proti policii, tak byl na dvanácti hodinách. (Duoscop)